reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
Bo i w końcu mamy ruch w interesie:)

Muszę zrobić sobie jakąś fryzurkę na chrzest, w sensie ścięcie i farbowanie i tak się zastanawiam co na tej głowie sobie zrobić....
 
Ja z lenistwa nic z włosami nie kombinuję- jeszcze się nafarbuję jak się siwe pojawią- a na razie pełen luz ;-) Długość taka żeby dało się związać, a na chrzest po prostu je wymodelowałam. Ale ja to leniwa jestem :-D
 
:-D

Katasza, pochwal się zdjęciem fryzury z chrztu :)

Ja przyznam, że rzadko zaglądam na bb, ale dlatego, że tutaj nic się nie dzieje... A i czasu niewiele - fb obsługuję z komórki szybko, a bb jeszcze nawet nie zainstalowałam... Ba, nie wiem, czy aplikacja będzie działała pod IOS - muszę sprawdzić...
 
Pierwsze zdjęcie to z 100 urodzin babci- impreza była dzień przed chrzcinami a drugie już z chrzcin :)
052.jpgDSC_2714.jpg
 

Załączniki

  • 052.jpg
    052.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 51
  • DSC_2714.jpg
    DSC_2714.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Katasza, jakbym miała takie gęste i ładne włosy jak Twoje też bym nie musiała nic kombinować :) Kolor też niczego sobie :)))
Mnie niestety natura nie obdarzyła takimi :p nie za gęste, a kolor jakiś taki... mysi. Trzeba sobie fryzjerem pomagać :))

A ja idę się jutro weselić :))) pewno nie potańczę, bo blizna targa ostatnio niemiłosiernie, ale pewnie jeść dobrze dadzą... w sukienkę zainwestowałam (w nic się nie mieściłam już sprzed ciąży), fryzjer zamówiony, to nic tylko się bawić :)) Emilka zostaje z moją mamą także zapowiada się bezstresowy dzień :))

Annte korzystaj z pogody ! :) Paulinka, pochwal się fryzurą, jak już wykombinujesz :))))
 
Do góry