reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

wow Anik no to sporo prezentów :))) pewno było radości sporo :) Oliwia to chłopaczara ale raczej z takich preentow by sie nie cieszyla :p szukam cos nautralnego kreatywnego i kurka nic do glowy mi nie przychodzi :/ za duzo juz ma o_O młodsza srajda rośnie jak na drożdżach...ale mam problem :/ jest antysmoczkowa i antybutelkowa :( jakies cenne rady? jak przestawić ją z piersi na butelke jak ma odruch wymiotny na samo wlozenie smoczka do buzi :(
 

Załączniki

  • 13228018_1177526495612396_1902138730_n.jpg
    13228018_1177526495612396_1902138730_n.jpg
    49,1 KB · Wyświetleń: 299
Ostatnia edycja:
reklama
U nas impreza w sobotę a prezent będzie jeden- drewniany domek dla lalek. Staramy się ograniczać ilość klamotów bo mieszkanie z gumy nie jest ;) a z doświadczenia wiem, że im więcej dostanie tym krócej się bawi bo nie może się zdecydować- jak to kobieta ;)
Z butlą nie pomogę bo żadna z tym problemu nie miała, choć głównie na cycu były ok. roku
 
Hej dziewczyny :)
Anik- gratuluję i mocno kibicuję.

My wczoraj wróciliśmy z Jarosławca, tzn. ja z dziewczynkami bo mąż musiał niestety zostać w domu ze względu na babcię i ciotkę. Z nami pojechała moja mama. Tydzień nad morzem minął błyskawicznie, pogody niby super nie było ale i tak świetnie się bawiliśmy. Do końca miesiąca mam jeszcze urlop ale już raczej zostaniemy w domu.
A jak u Was?
 
Dziękuję Katasza :)
My też już po wakacjach. Końcem sierpnia mąż ma wolny poniedziałek to skoczymy do Zakopanego. My też kompletnie pogody nad morzem nie mieliśmy. Ale trochę jeżdżenia i zwiedzania było w zamian za to

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniu to kiedy termin? marzec?
No nie smigam- mam przerwe,bolecze sie na nerwice i po lekach nie moge prowadzic, wiec nie ma jak sie uczyc...
 
reklama
Do góry