Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
),mowili ze oddzial dzieciecy jest ok,ale juz wiem ze nie.W razie czego bede jezdzila do najlepszego szpitala,chociaz jest 30km od domu(teraz moge,bo mam prawko od 5msc i maz mi zostawia samochod w domu,a wtedy pojechalismy karetka bo maz w pracy byl a ja nie mialam jak sie dostac,wiec trafilismy do najblizszego szpitala).Eh.
<strong>pepsicOla</strong> ja mam corcie starsza od Nataszki o 4 dni...msc przed terminem.<br>
<strong>Wiki</strong> <img src="https://www.babyboom.pl/forum/images/smilies/square/biggrin.gif" border="0" alt="" title="Uśmiech" smilieid="85" class="inlineimg"><br>
<strong>As</strong> V miala silny antybiotyk+aerosol 10x24h+oklepywanie wlasnie i te inne.Czesto nie mogla oddechu zlapac,wiec w tym przypadku wiem ze powinna sie znalezc w szpitalu,co zreszta powiedziala nasza pediatra(ale z ostrego dyzuru nas odesali z kwitkiem).Bylismy w najblizszym szpitalu(do ktorego ja nawet z kijem nie podejde i pracowalam tam i mialam okazje byc pacjentka-nigdy wiecej w zyciu!<img src="https://www.babyboom.pl/forum/images/smilies/square/realmad2.gif" border="0" alt="" title="wściekła" smilieid="118" class="inlineimg">),mowili ze oddzial dzieciecy jest ok,ale juz wiem ze nie.W razie czego bede jezdzila do najlepszego szpitala,chociaz jest 30km od domu(teraz moge,bo mam prawko od 5msc i maz mi zostawia samochod w domu,a wtedy pojechalismy karetka bo maz w pracy byl a ja nie mialam jak sie dostac,wiec trafilismy do najblizszego szpitala).Eh.<br>
Jestem w fazie odsysania,oj nie podoba sie to malenkiej strasznie.<br>
A ja...zaliczylam pawia i powitalam zgage.No comment<img src="https://www.babyboom.pl/forum/images/smilies/square/baffled5wh.gif" border="0" alt="" title="Zaskoczona(y)" smilieid="84" class="inlineimg">
Dziecko w domu pomimo wszystko szybciej zdrowieje i nie jest narażone na wirusy i bakterie ,które bytują w szpitalu.gratulujęZdalam prawko za 1 razemale sie ciesze
chyba moja dzidzi mi pomogła
![]()

Zdalam prawko za 1 razemale sie ciesze
chyba moja dzidzi mi pomogła
![]()
Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce !!!