reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
Dziewczyny- 2 tygodnie ciszy to lekka przesada :angry:

Co tam u was?
Dusia- jak sytuacja w domu?

U nas czas leci szybko, zbyt szybko nawet. Ala ma już półtora miesiąca, jest dość spokojnym dzieckiem choć bywają gorsze dni. Ula w dalszym ciągu jest bardzo troskliwą starszą siostrą. Ja się zastanawiam czy przed powrotem do pracy pójść jeszcze na 2 tygodnie urlopu i sama nie wiem. Zobaczymy w sierpniu- pogadam z kierownikiem i zobaczę jak sytuacja w zespole czy bardzo mnie potrzebują czy wytrzymają jeszcze 2 tygodnie beze mnie. Generalnie chodzi o to, że potem nie bardzo będzie kiedy ten urlop wykorzystać a jak mi przejdzie na przyszły rok to już zupełnie będzie ciężko biorąc pod uwagę mój system pracy.

Dziś pierwszy majowy weekend- my siedzimy w domu i dopóki jest pogoda to się będziemy spacerować. Potem pomyślimy. W planach jedynie spotkania ze znajomymi bo z wyjazdu na działkę do kolegi męża raczej nic nie wyjdzie. A jak wy ten weekend spędzacie?
 
My jesteśmy u mojej mamy na wsi. Moj R. z teściem moim tatą stawiają altane ogrodowa. W końcu to święto pracy. Na grillu kaszanka kielbaska karkowka boczek a ja wolę kiszonego ogora. ;)
Ogólnie u nas nic nowego. W sobotę robimy Nini Urodzinki ale w domu bo pogoda ma być kiepska. BędZie tort balony i serpentyny. Prezent już dany i wypróbowany. Trampolina.
 
Dzięki dziewczyny za wszystkie wpisy co do wagi,ją w przyszłym tyg idę na bilans dwunastka,dziewczyny czy wy już bylyscie bo tak się zastanawiam czy robić kontrolną morfolgię bo ostatnio miały dzieci robione 9mies temu
Przy okazji wszystkim dwulatkom sto latek i dużo dużo zdrowia życzę,
Dziewczyny my na 2 latka dokładnie 25 maja jedziemy nad morze aż się boje bo moje bliźniaki są okropnie niedobre,milosz strasznie broi a milena go naśladuje i jest nie lepsza,niestety odpoczynkiem tego nie nazwę napewno:-):-)
 
My planujemy imprezę na sobotę :) liczymy na ładną pogodę, wtedy pewnie grill lub ognisko, jak nie trzeba będzie coś w domu wymyślić. Rodzina duża, więc trochę pracy w kuchni będę miała :))

Mati my byłyśmy ostatnimi czasy tak często kłute, że mam nadzieję że żadne badania nam już nie będą potrzebne. W sumie możesz zadzwonić do przychodni i zapytać o to, bo z tego co wiem, niektórzy pediatrzy bez problemu podpiszą Ci bilans bez wyników krwi, a część będzie ich bezwzględnie wymagała, a trochę szkoda targać dzieci bez powodu do ośrodka, między te zarazki..

Pomyślcie dziewczyny, że to już dwa lata ... :)
 
Ostatnia edycja:
My urodzin w tym roku jako takich nie robimy bo na koniec czerwca będą chrzciny Ali więc załatwimy obie imprezy razem. Uli to jeszcze różnicy nie zrobi więc się nie spinamy :-)
Nam pediatra nic o morfologii nie mówiła ale będę dzwoniła umówić się na bilans i szczepienie Ali to zapytam i najwyżej podjedziemy do labu.

Mati- zazdroszczę wyjazdu nad morze. My chyba w tym roku znowu nigdzie nie pojedziemy, choć będę z mężem jeszcze rozmawiać. Ogólnie urlop na sierpień planujemy bo Ula będzie miała wolne w żłobku więc może na kilka dni w kotlinę kłodzką uda się wyskoczyć. Tyklo z psem problem bo zabrać go nie damy rady ale może teść się nim zaopiekuje.
 
reklama
Katasza my z dziećmi też nie byliśmy,to będzie nasz pierwszy wyjazd z nimi, 2 lata temu po porodzie mąż mnie zabrał na 3 dni nad morze żebym odpoczela psychicznie tzn,dzieci już były w domu z moją mamą i teściową musiałam odetchnąć po ponad 3 mies pobycie w szpitalu i przedwczesny porodzie byłam wykończona
a teraz już 2 lata mija :-)
 
Do góry