reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Paulinko mam nadzieję że to co powiedział lekarz jest prawdą. Ale w sumie dobrze, że zrobiłaś te badania, będziesz miała pewność i się uspokoisz, że wszystko jest w porządku.

Mati jeśli chodzi o butki dla Emilki, ja ją zawsze już teraz zabieram ze sobą. Mam zasadę, że musi mi się zmieścić palec za jej stópką do bucika. Nie chcę kupować na oko, bo jak trafię za małe muszę wymieniać (a nie chce mi się biegać tam i z powrotem, zwłaszcza teraz:p) a za duże to też niedobrze. Ja polecam Ci obuwie Befado - niedrogie, a mają znaczek zdrowej stopy, także maluszkom krzywdy na pewno nie zrobią :) raz kupiłam baleriny z 5 10 15 - i po pierwszym spacerze były tak okopane, że teraz nadają się tylko do biegania po placu zabaw. A tanie niestety nie były :/
 
reklama
Ewusia dziękuję za odpowiedź,ją też muszę brać maluchy ze sobą,miłosz mś wysokie podbicie a milena bardzo wąska stopę i dla niej musi też być wąska pięta już kupiłam obu butki lasockiego
 
Hej! u nas wszystko dobrze. Teraz kiedy przy drugim dziecku nie ma aż takich problemów widzę, jaką miałam traumę i deprechę po pierwszym porodzie. hehe faktycznie, jak jest wszystko dobrze to prawdziwa jest zasada, że "dzieci się same chowają".
Wklikałam się już na fb, ale nie ogarniam jak tam się dużo dzieje hehe i już żałuję, że tutaj na forum nie ma tego, co kiedyś;-) no ale trzeba iść z duchem czasu. Pozdrawiamy!
 
Witajcie dziewczynki.Znalazłam chwilkę to zaglądam .
Myślałam ,że tu się więcej dzieje.
Widzę ,że prawie wszystkie przeniosły się na FB .
Trochę szkoda ,bo tu kiedyś tak fajnie było ,no ale trudno ....
U nas ok.
Mała zdrowa a to najważniejsze .
od września Karolcia idzie do przedszkola i szczerze ,to już nie mogę się doczekać .
Na widok dzieci dostaje szału ,więc powinno pójść gładko całe przystosowanie .
Wróciłam do pracy w fundacji .Na razie mam 2 grupy ,ale mi to w zupełności na ten czas wystarczy .
8 dzieci z problemami to jednak sporo ,jak na mój ograniczony czas .
W fundacji ruszyłam też z warsztatami i mam kilka fajnych dziewczyn ,więc zrealizowałam kolejne ze swoich marzeń .
Nie mam czasu czytać tego co pisałyście ,więc tylko was pozdrawiam i postaram się zaglądać częściej
 
helloł :) ja weszłam sobie na BB żeby poczytać o moich odczuciach przed i po pierwszym porodzie i powiem Wam, ze fajnie było sobie powspominać tmbardziej, ze wielu rzeczy nie pamietalam :) druga moja ciaza wygląda kompletnie inaczej niż pierwsza, ale mam nadzieje ze sam porod będzie wygladal podobnie :)
Buziaczki dla Was wszystkich!!! :*
 
Ja często wracam na bb żeby powspominać . A ogólnie to życie tu zamarło. Choć mam wrażenie że na fb też dzieje się mniej. Ale może to przez okres wakacyjny.
 
reklama
Do góry