reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
Hej .Jestem i ja .
Paulinka super się zapowiada .
Katasza zazdroszczę wspólnego wyjazdu ;-), bo u nas to nierealne :baffled:
Jedynie w tym roku udało nam się wspólny wypad na weekend zorganizować .
Co do auta to ja mam Opla corsę i bardzo sobie chwalę .
Jak na razie jest niezawodny i oby tak dalej .
Chwilowo dzielę się z nim z Klaudią ,ale powoli mam dosć pożyczania samochodu ;-)
Miłego dnia dziewczynki
Uciekam do dalszego ogarniania się z tym całym sajgonem przedpielgrzymkowym :-D:-D
 
Katasza Tigra:) Ale zielona, stad Pieszczoszka nazwala ja zabcia:))))) A gdzie jedziecie nad morze?

He he:) As oj cos mi sie zdaje, ze niedlugo Ty bedziesz szukac nowego autka:) zarazliwe jakies:)
 
paulinka nie oddam jej mojej corsy .Niech o tym zapomni.
Mąz obiecał jej auto jak się dostanie na studia ,więc ona warunek spełniła ;-)
Teraz czas ,żeby tata się wykazał i obietnicę dziecku spełnił :laugh2:
Już niedługo ,bo od października musi mieć auto ,więc jakoś się przemęczę na tym pożyczanym .
Najgorsze jest to ,że ja tankuję ,a ona jeździ i co wsiadam do auta to rezerwa jest :-p
Normalnie benzyna w niocy z baku mi paruje :-D:-D
 
He he:) No podobno duze dzieci duzy klopot:))) Ty juz mozesz sie o tym przekonac:) Juz studentka... A ja caly czas mam ja za szesnastolatke jak trzy lata temu jak pisalysmy tu...
 
No tak studentka .
Dostała się na wymarzone studia :-)
Jednak kierunek ,który wybrała nadal mnie przeraża :szok:.Chyba ze 3 dni mi zajęło zanim się nauczyłam tych nazw kierunków na które składała papiery :szok::-D:-D
 
Dzięki Paulinka- ja mam stado w domu to tak tylko jednym okiem zerkam na kompa. Niedawno wróciliśmy z zakupów, dzieciory zajęły się sobą to mogę myśli zebrać ;-)

A jedziemy do Jarosławca :-)
 
As76 na jaki kierunek idzie?
i powiedz mi jak z tym jej kolanem, na czym stanelo?
Katasza zabierz mnie ze soba bo mi malo urlopu :p ponoc pogoda ma dopisac :)
Paulinka te wykonczenia najbardziej kosztowe, ale najprzyjemniejsze :)
 
reklama
Pieszczoszka autko fajne, choć jak już wspominałam- dla mnie za małe. Ale jeszcze trochę pomęczę się ze złomkiem. Nad morze pojedziemy toyotą teścia i trochę się spinam bo jest większa od mojego. Ale wezmę ją w czwartek i piątek na jazdy testowe ;-)
Co do Jarosławca, to oboje z mężem mamy wielki sentyment do tego miejsca bo za dzieciaka jeździliśmy tam na obozy zhp. Pogodę jak na razie zapowiadają i mam nadzieję, że się utrzyma.
Pieszczoszka a byliście może na basenie w panoramie morskiej? Chciałabym się tam raz wybrać z ciekawości no i żeby ciągle na plaży nie siedzieć :-)

Olisiaa- pakuj się, jakoś cię wciśniemy ;-)
 
Do góry