reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

ja wlasnie bylam zdziwiona jak duzo w nim miejsca i bagażnik tez spory .
Katasza mieliśmy się wybrać ale znajoma była i mówiła ,że masakrycznie dużo ludzi a ja nie lubie takiego przeludnienia :p więc odpuściłam .
 
reklama
Pieszczoszka- ja w bagażniku potrzebuję mnóstwo miejsca bo musi wejść wózek, skrzynka z niezbędnymi gratami, łyżwy :-D podkładka na fotel gdybym wiozła więcej niż 2 dzieciaków. No i miejsc w samochodzie musi być 5. :-)
A co do Panoramy Morskiej to dzięki za info. :-)
Upał taki, że siedzimy w domu, wyjdziemy po południu dopiero. No chyba, że dziewczyny będą roznosić mieszkanie ;-) Na razie dajemy radę, na brak kreatywności dzieci nie narzekam ;-)
 
a to wiadomo tyle nie wejdzie hehe :p ja ten samochód mam tylko dla siebie wiec nie potrzebuje az tyle miejsca :p fotelik się zmieści w razie W , wóżka juz nie mamy to tez luz .. a na większe wypady jest drugie auto .
 
witajcie w ten upał :p
dawno mnie nie bylo ale jakos malo mnie oststnio w necie :) brak czasu
co u was
Katasza jak tam pogoda, skórka już zarumieniona od słoneczka? mam nadzieje ze nie narzekacie na taka pogode bedac nad morzem?
 
Witajcie ...u nas upał że idzie zwariować...mam nadzieje ze skonczy sie bo na własnym ślubie wyląduje na pogotowiu :/ Modle się żeby temp opadła do max 21 stopni..lecz na 16dniowych różnie pisza :/

Paulinka ty sie nie obijaj tylko udzielaj na bb skoro juz zaczelismy :p
Katasza ojjj ale Wam zazdroszcze wakacji nad morzem...z checia bym sie wybrała ,pewnie w przyszlym roku to nastapi na spokojnie jak juz mała nam podrosnie ;)


Milego dnia zycze dziewczyny <3
 
Hej dziewczyny- my już wróciliśmy. Pogoda była cudna cały pobyt więc i opalenizna piękna. Dziewczynki zadowolone i wybawione. My nawet wypoczęci. Bez przygód się nie obyło. W piątek miałam wypadek pływając na materacu. Trafiła mnie spora fala i rzuciła o falochron. Walnęłam kręgosłupem o drewniany pal.na szczęście skończyło się na zadrapaniach i sporym bólu pleców ale chociaż jestem cała. Zadrapania wyglądają jak po spotkaniu z tygrysem ale zdjęć wam oszczędzę :-D

Aksmobulka- powiem ci, że widziałam rodziny nawet z 2-3 miesięcznymi dzieciaczkami na plaży :-) więc przyszłe lato wasze :tak:
 
Katasza no to pieknie morze Cie potraktowalo.... Ale dobrze, ze opaleni i wypoczeci:))))
Aksmobulka dobrze zrozumialam- slub? Kiedy? No i jak to??:) Chyba nie w temacie jestem....
 
Witajcie! Ja jeszcze Oli nie spakowala, ale zaraz sie musze za to zabrac bo juz ta godzina a jutro musi byc gotowa do przedszkola. Cale wakacje chodzila na dyzur w przedszkola a teraz wroci do normalnego trybu z czego si ebardzo ciesze bo przychodzi z przedszkola tak wykonczona ze o godz 15.00 mi zasypia i spi po 3-4godz.
Ja sie zdecydowalam doksztalcic ale w zupelnie innym kierunku niz moj obecny zawód, w sumie jakby nie patrzac to jakies wspolne i przydatne cechy bylabym w stanie polaczyc. Jestem kosmetyczka a bede robic technika farmacji wiec idealna sprawa zeby byc dermokonsultantka np :p a tak na powanie to mam nadzieje ze w przyszlosci to przyniesie jakas stabilizacje pracy i lepsze zarobki
Paulinka Aksmobulka brala slub kościelny :) wygladała przeslicznie :*
 
reklama
Witajcie dziewczynki .
Nadszedł ten dzień kiedy mój najmłodszy skarb zrobił pierwszy krok ku dorosłości .
Karolcia już przedszkolu :szok:,a tak niedawno się urodziła :-D

Zaprowadziłam ją z duszą na ramieniu jak to będzie ,a ona całą drogę biegła i wołała szybciej mama -szybciej :-)
Jakoś udało nam się bezboleśnie i bez płaczu rozstać ,ale w domu nie mogłam znaleźć sobie miejsca przez te wolne 3 godziny :-D:-D

Na mój widok padło tylko 1 zdanie
MAMA !!!!! Przedszkole to niesamowita przygoda !!!!! :-D:-D:-D

Jak zwykle matka panikara -a dziecko szcześliwe :rofl2::rofl2:
 
Do góry