reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
Dziewczyny super ze sie odezwalyscie, jak narazie male grono ale moze przybedzie nas wiecej.
Ja na chwile obecna jestem bez laptopa poniewaz sie zepsul, a z tel ciezko mi pisac, wiec bedzie mnie rzadziej, w sunie to od sierpnia jakos zamilklam.
U nas chorob ciag dalszy, Olka znowu na antybiotyku, jest mega przeziebiona, ma suchy meczacy kaszel, nosek zawalony. Organizm wyjalowiony i dostala aft w buzce i ciagle placze ze ja buziak boli, dzis pokazuje na uszko. Juz nie wiem jakie leki jej podac....
 
Biedna Olcia, zdrowka dla niej;)
Annte no jest nawet jakies zycie:) Sporadyczne oznaki, ale sa:)
U nas jakos leci. W pitaek zadalam egzamin teoretyczny na prawko, teraz ta gorsza czesc mnie czeka:) Marcelek ostatnio cos mial biegunki kilka dni, ale dostal leki i szybko minelo. Mikolajka wlasnie L zawiozl do przedszkola. Tatus na urlopie wiec mamy dobrze:) U mnie troche gorzej, bo mam prawdopodobnie wrzody, wiec dietka i leki. Gastroskopie mam 15 grudnia.
Macie moi lobuzow na poczatek dnia:)
20150929_132638.jpg
 

Załączniki

  • 20150929_132638.jpg
    20150929_132638.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 32
Olisiaa jak Ola? U nas Ala teraz na antybiotyku bo się angina przyplątała. W sobotę rano kończymy i aż się boję co dalej. Ogólnie to jest bardzo duża poprawa (antybiotyk od niedzieli wieczór) ale jeszcze kaszle. Niby wiem, że to może potrwać no ale ;-)
Paulinka powodzenia z prawkiem.
Annte- czasem piszemy choć jak widać z różnym skutkiem ;-)
 
Ula dzisiaj od rana z mega zapchanym nosem, tak że nie była w stanie się wysmarkać. No ale odkurzacz poszedł w ruch, do tego soczek malinowy przed spaniem i mam nadzieję, że będzie dobrze.
Paulinka a na praktyczny już się zapisywałaś? Masz termin?
 
reklama
Do góry