reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

pas ciążowy jest do ozdoby i maskowania zbyt krotkich bluzeczek i jeszcze jedno:) pas chroni brzuszek przed chłodem:) nie kupiłam ortopedycznego.
Ilonko, ja stracilam ciaze 23 listopada 2009r, termin drugiej ciazy mialam na 24 listopada 2010, 14 listopada 2010r. urodziłam zdrowego synka wiec glowa do góry
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie majóweczki :)
dzisiaj bułam na usg i moje maleństwo ma już 13 mm - no normalnie gigant i serduszko łomoce :-)
sporo krwi mi na badania pobrali no ale trzeba
Ja nadal żyganie i mdłości :-(
A co do porównywania ciąż - lekarz mi powiedział, że każda ciąża jest inna - nie miałam tych dolegliwości z Mateuszem - dlatego przerażona byłam ze coś nie tak.
Co do mdłości polecił mi witamine B6 dwa razy dziennie łykać.

Mykam spać,
Dobrej nocki
 
dobry wieczorek babeczki....
wlsnie sie rozlozylam na lozku....najwazniejsze ze z siostra dobrze byla w szpitalu dostala wieksza dawke duphastonu i jej fasolka ma juz 5 mm cieawe ile moja juz ma ;-)

ja wlasnie zjadalam faoslke po bretonsku i chyba mnie zemdlilo zdziebko ...a piersi to mi rosna chyba z minuty na minute nie dlugo najpierw bedzie moj biust wchodzil potem dopiero ja ;-/

co do pasow ciazowych to fajna to rzecz ...martaik jak mozesz wklej link jakie kupilas ;-)

pozdrawiam was wieczorowa pora i witam naowe majoweczki
 
Wiki.25 cieszę się,że z siostrą dobrze.

Dziś jestem wściekłą, wściekła strasznie. Bardzo ciężki dzień w pracy, nerwówka straszna. Do tego gin do którego byłam dziś umówiona na wizytę nie mógł przyjechać - takie uroki nfz.Z dzisiejszej wizyty nici, a jestem tak strasznie ciekawa. Udało mi się umówić prywatnie do innego gin. ale wizyta dopiero na wtorek.Umrę z ciekawości.:wściekła/y::-(
 
Wiki.25 cieszę się,że z siostrą dobrze.

Dziś jestem wściekłą, wściekła strasznie. Bardzo ciężki dzień w pracy, nerwówka straszna. Do tego gin do którego byłam dziś umówiona na wizytę nie mógł przyjechać - takie uroki nfz.Z dzisiejszej wizyty nici, a jestem tak strasznie ciekawa. Udało mi się umówić prywatnie do innego gin. ale wizyta dopiero na wtorek.Umrę z ciekawości.:wściekła/y::-(


ja do przychodni na wcisk sie umowilam na 7 pazdziernika a probowalam od 3 tyg sie zarejstr. z przychodniami to jest jeden wielki koszmar....czeka sie dluugo a jak sie juz dostanie to wizyta 5 minut ..no ale nie mam zamiaru za wszystkie badania placic choc na czesc skierowanie wezme za cos kase biora wrrr
 
reklama
pas ciążowy jest do ozdoby i maskowania zbyt krotkich bluzeczek i jeszcze jedno:) pas chroni brzuszek przed chłodem:) nie kupiłam ortopedycznego.
Ilonko, ja stracilam ciaze 23 listopada 2009r, termin drugiej ciazy mialam na 24 listopada 2010, 14 listopada 2010r. urodziłam zdrowego synka wiec glowa do góry
Dla mnie jedyne co powinien spełniać to właśnie utrzymanie kręgosłupa.Takie zastosowanie dla mnie jest bezcelowe.
Ale ja to już stara jestem ;-):-):-)

Witam wszystkie majóweczki :)
dzisiaj bułam na usg i moje maleństwo ma już 13 mm - no normalnie gigant i serduszko łomoce :-)
sporo krwi mi na badania pobrali no ale trzeba
Ja nadal żyganie i mdłości :-(
A co do porównywania ciąż - lekarz mi powiedział, że każda ciąża jest inna - nie miałam tych dolegliwości z Mateuszem - dlatego przerażona byłam ze coś nie tak.
Co do mdłości polecił mi witamine B6 dwa razy dziennie łykać.

Mykam spać,
Dobrej nocki
Super !!!!

suuuper ten czarnyyy

naprawde tez sobei na pozniej taki kupie :)
Taki dla mnie to już totalny głupota.
Niedługo fluorescencyjne będą robić ,żeby z daleka było widać....
Teraz jest tak duży wybór normalnych ciuchów ciążowych rosnących z brzuszkiem,że bez pasa można się obyć.
No co zrobię jak nie podoba mi się to pieroństwo :-D:-D:-D
Zresztą brzuch mi tak wywala z dnia na dzień ,że najlepiej w luźnych dresach zaczyna się robić. :szok::szok::-D:-D:-D
a tu wszystko na ten temat
Pas ciążowy: co to jest pas ciążowy - video - www.mamazone.pl

Jestem mega zmęczona i chyba pójdę z psami na spacer i walę się do łóżka.
aaaaa nie udało mi się zjesć kolacji.
Na sam zapach już miałam pełną buzię :-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry