reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

dziękuję bardzo za zatrucie, raz już przeszłam z synkiem. Mam nadzieję że tym razem mnie ominie :/ bo się teraz dopiero naczytałam jakie to niebezpieczne jest. Co prawda nie wpadłam wtedy na genialny pomysł że leżenie na patologii ciąży nie jest od tak :/
 
reklama
u nas lekarza widzimy jak cos jest nie tak nawet przy porodzie sa tylko polozne i zszywa polozna:-D ale one tu dobre babki sa naprawde

roznie z tym jest.
ja mialam epidural i był lekarz, potem mały nie chciał wyjsc wiec przyssawka go wyciagali i bylo przy tym kilku lekarzy. zszywal mnie tez lekarz, polozna byla tylko na poczatku ciazy. ale no byly problemy z wyjsciem malego wiec pewnie dlatego tak bylo.
 
Dzięki dziewczyny...trochę się uspokoiłam...zwłaszcza, że poza tymi kłuciami tam w środku nic innego nie ma miejsca...nawet plamienia na kilka dni mnie opuściły...
nawet chciałam męża poprosić, żeby tam zagrzebał, czy nic się nie rozwiera, ale on mi "skarbie już tak dawno tam nie byłem, że nie poznam czy coś się dzieje":zawstydzona/y:
tylko czy to ma być z taką częstotliwością...kilka razy w ciągu godziny....? dobra już się nie doszukuje...idę się połozyć....

Miśkam....witaj kochana...faktycznie nas tu z CPP dużo...to dobry znak...:-D
 
Ostatnia edycja:
roznie z tym jest.
ja mialam epidural i był lekarz, potem mały nie chciał wyjsc wiec przyssawka go wyciagali i bylo przy tym kilku lekarzy. zszywal mnie tez lekarz, polozna byla tylko na poczatku ciazy. ale no byly problemy z wyjsciem malego wiec pewnie dlatego tak bylo.

Dokładnie. Ja na porodówkę ze strasznie suchymi ustami,stwierdzili,że mogę być odwodniona,po krótkim wywiadzie gdzie powiedziałam,że dzień wcześniej miałam biegunkę od razu zawołali lekarza aby mnie zobaczył,dostałam kroplówkę. Do tego potem okazało się,że z ciśnieniem Małej jest coś nie tak i tez od razu się lekarz pojawił który przebił mi wody płodowe i przyczepił Małej do główki takiego chipa do monitorowania tętna. Więc jak cos się dzieje to lekarz sie zawsze znajdzie. Nie trzeba się martwić. Ale fakt,że przez całą ciążę też tylko położną widziałam.
Zaraz sie własnie do położnej na pierwszą wizytę wybieram :)

A ja mam problem z ciśnieniem Dziś rano miałam 100/52. Chyba trochę za niskie. A na samą myśl o kawie mnie mdli :(
 
karolciu, macica się rozrasta, miesnie ja utrzymujace tez maja co robic, nie denerwuj sie, takie objawy sa normalne a nawet dobrze ze je masz, przynajmniej wiadomo ze Malenstwo rosnie:) jesli sie niepokoisz to zadzwon do lekarza, dla wlasnego spokoju, abys sie niepotrzebnie nie stresowała.
As, co do tego pasa masz duzo racji, ze to zbedne itd. ale przed nami przeciez dlugi czas oczekiwania na Maluszka, a w tym czasie czeka mnie roczek Stasia, Boże Narodzenie, wesele przyjaciółki, Wielkanoc, wtedy warto dobrze wyglądać:) nie zamierzam chodzic w tym pasie po domu ale od czasu do czasu aby dobrze wyglądać jest ok
 
witajcie wpadlam sie tylko przywitac tylko na sekunde...nie mam sily na nic..padam a do 16 daleko jeszcze :(

a do tego ciagnie mnie jakos dol ;-( ...kurcze tak samo mialam przy mppim matim w ostatniej ciazy i bylam na fenoterolu wrrrr boje sie ze znowu bede musiala to g brac a przy moim serduchu kurcze :no:

poczytam co u was troszke pozniej..
sciskam paptki
 
asiku, jak dobrze ze Cię mamy:) Ty zawsze wszystko wiesz dokladnie
Gdybyś była 7 raz w ciży też byś coś nie coś wiedziała :-D:-D:-D:-D

Dzięki dziewczyny...trochę się uspokoiłam...zwłaszcza, że poza tymi kłuciami tam w środku nic innego nie ma miejsca...nawet plamienia na kilka dni mnie opuściły...
nawet chciałam męża poprosić, żeby tam zagrzebał, czy nic się nie rozwiera, ale on mi "skarbie już tak dawno tam nie byłem, że nie poznam czy coś się dzieje":zawstydzona/y:
tylko czy to ma być z taką częstotliwością...kilka razy w ciągu godziny....? dobra już się nie doszukuje...idę się połozyć....

Miśkam....witaj kochana...faktycznie nas tu z CPP dużo...to dobry znak...:-D
Karolcia daj na luz .Mnie jak wczoraj zakłuło to z wrażenia usiadłam,ale ja tak mam.
Uspokój się i idź odpoczywać.
I absolutnie tam "nie grzeb " bo bakterie możesz przypadkiem wprowadzić i będą kłopoty .
A po co Ci to?;-);-)

Dokładnie. Ja na porodówkę ze strasznie suchymi ustami,stwierdzili,że mogę być odwodniona,po krótkim wywiadzie gdzie powiedziałam,że dzień wcześniej miałam biegunkę od razu zawołali lekarza aby mnie zobaczył,dostałam kroplówkę. Do tego potem okazało się,że z ciśnieniem Małej jest coś nie tak i tez od razu się lekarz pojawił który przebił mi wody płodowe i przyczepił Małej do główki takiego chipa do monitorowania tętna. Więc jak cos się dzieje to lekarz sie zawsze znajdzie. Nie trzeba się martwić. Ale fakt,że przez całą ciążę też tylko położną widziałam.
Zaraz sie własnie do położnej na pierwszą wizytę wybieram :)

A ja mam problem z ciśnieniem Dziś rano miałam 100/52. Chyba trochę za niskie. A na samą myśl o kawie mnie mdli :(
Ja Klaudię rodziłam z ciśnieniem 90/60 a lekarze pytali czy ja na pewno żyję :confused::-D:-D:-D
Skoro z takim ciśnieniem da się dziecko urodzić to przeżyć dzień też się da.:tak::tak:
Chciałabym mieć tak wysokie jak ty masz :tak::tak:;-):-):-)
karolciu, macica się rozrasta, miesnie ja utrzymujace tez maja co robic, nie denerwuj sie, takie objawy sa normalne a nawet dobrze ze je masz, przynajmniej wiadomo ze Malenstwo rosnie:) jesli sie niepokoisz to zadzwon do lekarza, dla wlasnego spokoju, abys sie niepotrzebnie nie stresowała.
As, co do tego pasa masz duzo racji, ze to zbedne itd. ale przed nami przeciez dlugi czas oczekiwania na Maluszka, a w tym czasie czeka mnie roczek Stasia, Boże Narodzenie, wesele przyjaciółki, Wielkanoc, wtedy warto dobrze wyglądać:) nie zamierzam chodzic w tym pasie po domu ale od czasu do czasu aby dobrze wyglądać jest ok
Ja to rozumiem ,ale mi się nie podobają i już.A już na pewno ja w nim dobrze wyglądać nie będę :no::no::no:
No inny typ jestem.:rofl2::rofl2::rofl2:
Nie jestem zwolennikiem tego typu garderoby :no::no:
A po za tym szkoda opinać brzucha dzieć i tak ma ciasno bez zbędnego ściągania pasem.:rofl2::rofl2:
Dla mnie na wyjście gdzieś to musi być sukienka i tyle.:-D:-D
W ciąży strasznie ubolewam ,że z racji dogrzewania się trzeba chodzić w spodniach .
Jedyne co przejdzie to legginsy do tuniki lub krótkiej spódnicy :rofl2::rofl2::rofl2:
witajcie wpadlam sie tylko przywitac tylko na sekunde...nie mam sily na nic..padam a do 16 daleko jeszcze :(

a do tego ciagnie mnie jakos dol ;-( ...kurcze tak samo mialam przy mppim matim w ostatniej ciazy i bylam na fenoterolu wrrrr boje sie ze znowu bede musiala to g brac a przy moim serduchu kurcze :no:

poczytam co u was troszke pozniej..
sciskam paptki
Dół brzucha może ciągnąć ,bo się wszystko rozchodzi,może ciągnąć bo masz niski poziom progesteronu i trzeba progesteron podać ,może ciągnąć bo się przeforsowałaś.
Na początku ciąży podaje się progesteron (Duphaston,Luteina itp:) dobrze jest z Nospą bo rozkurcza, a po połowie podaje się Fenoterol na podtrzymanie przeciwskurczowy z Isoptinem ,(Isoptin po to żeby nie było kołatania serca).:tak::tak:
Wszystkie te leki brałam z Kubusiem.Dobrze dobrane szkody nie robią.:tak::tak:
 
Fenoterol z isoptinem bralam z matim od samego poczatku...to nie ciagnie dol brzucha a krok i to wlasnie takimi skurczykami....na szczescie w przyszlym tyg wizyta u gin zobaczymy
 
Fenoterol z isoptinem bralam z matim od samego poczatku...to nie ciagnie dol brzucha a krok i to wlasnie takimi skurczykami....na szczescie w przyszlym tyg wizyta u gin zobaczymy
Wiki mnie też krok ciągnie takie kłucia czuję.Lek mnie uspokajał ,że wszystko się rozciąga ,a że jestem już po porodach to odczuwam nieco inaczej.
Powiedział,że na niewydolność szyjki jeszcze za wcześnie.
 
reklama
Do góry