reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

U nas Klaudia zaczęła wariować jak miała 15 miesięcy , dokładnie w poprzednie wakacje i trwało to jakiś rok, od prawie 2 miesięcy jest lepiej, dużo lepiej, teraz ogląda bajkę , uwielbia lego więc czasami mamy chwile spokoju, ale czasami zdarzają się takie dni, że...........
 
reklama
Nasza Huraganka nigdy nie byla spokojna-lezaca,ale powiem szczerze ze nie jest "zlosliwa".Ma duzo energii,choc i jej zdarzaja sie chwile kiedy przeradza sie w diabelka i pokazuje rozki.Za to bawi sie w wiekszosci sama,oglada jakies bajki i niby tak zle nie jest.Ale teraz...dzis nas zameczyla w szpitalu,gdzie spedzilismy 3h,a ona juz sama nie wiedziala co ze soba zrobic,myslalam ze w domu mi pospi jak codziennie po poludniu(2-4h)...a tu d...jasiu.Jest tak pobudzona,ze patrzac na nia sie mecze :-D

Majkowki,dzis sie zorientowalam z zadne spodnie mi sie nie dopinaja i oponka zrobila sie wieszka,a nie przytylam nawet 100g.7tydzien i juz rosnie brzusio?!?
 
As powiem Ci tak moj akamyk ma prawie 11 lat bo w lutym skonczy jest w 4 klasie i jesli chodzi o nauke jest dobrym chlopcem uczy sie w miare ale co dopisma pisze podobnie jak twoj kubus wiem ze niektore dzieci tak maja trzeba to u nich cwiczyc wiem po soboe poniewaz ja do 2 klasy pisalam b ladnie a potem masakrycznie bazgram do dzis zawsze uwagi mialam z tego tytulu tak poprostu niektore dzieci maja wiec naprawde pismem sie nie przejmuj tylko cwiczcie a wiem ze i bywa tak jak u kamila ze nie nadazaja w przepisywaniu i stad bazgroly

co do zachowania to pretensje nauczyciela moim zdaniem niesluszne sa bo jesli powinien byc wspomagajacy pedagog to gdzie on byl??????
As musisz byc silna i miec duzo cierpliwosci a napewno ja masz :)
trzymaj sie kochana


dziewczynki odebralam wyniki na toxo oba ujemne ciesze sie :)
 
wiki.25 super ze toxo ok!
Martaik rzuc prosze zaklecie,by i moja poszla spac...choc do 20-21pewnie,nie ma co marzyc ;-)

A ja niestety musze co miesiac robic toxo,coomb i mocz.Tak jak i ze starsza mialam.Heh..a tak nieznosze jak mi pobieraja krew.
 
Ja Klaudię rodziłam z ciśnieniem 90/60 a lekarze pytali czy ja na pewno żyję :confused::-D:-D:-D
Skoro z takim ciśnieniem da się dziecko urodzić to przeżyć dzień też się da.:tak::tak:
Chciałabym mieć tak wysokie jak ty masz :tak::tak:;-):-):-)
Tylko ja na codzień i w poprzedniej ciąży ciśnienie miewałam ksiażkowe więc przy takim niskim teraz naprawdę kiepsko się czuję :(

...i coraz blizej do porodu brrrrrr...mam na oku szpital jedyny w mojej okolicy ktory oferuje zzo ale on jest 50 km ode mnie godzina jazdy. W tym blizszym maja gaz rozweselajacy...ale z tego co sie zorientowalam to on raczej niewiele pomaga

Ja tam mam całkiem fane wspomnienia z gazem. W sumie to bólu nie zlikwidował ale było mi tak fajnie,ze w d... miałam,że mnie boli ;-)

Ja tylko na chwilkę .Muszę się poskarżyć na los to może lżej mi będzie. Mam nie fajne wieści ze szkoły.:-:)-(
Kuba dziś pobił koleżankę w klasie i znów zaczyna być agresywny...:crazy::crazy:
Rozmawiałam dziś też z jego pedagog i obie zgodnie stwierdziłyśmy ,że Kubuś milowymi krokami już prawie we wszystkie dys....
Przestał trzymać liniaturę ,bazgroli w zeszytach,nie wie w których linijkach pisać,zaczyna w 1 linijce a czasami kończy w 3 ,robi makabryczne błędy ortograficzne.Do tej pory pięknie pisał i z dyktand miał 5 i 6...
Ja już wymiękam...
znów testy,znów specjaliści,znów czekanie na opinie,orzeczenie...
Ech żyć się nie chce :-:)-:)-:)-:)-(

współczuję. Trzymaj się!
 
Ostatnia edycja:
Oj nie zazdroszcze,ja tez mialam zawsze niskie cisnienie w ciazy.Pomaga lukrecja,naprawde.Teraz w niedziele mialam niecale 80/50,dobrze ze maz wie jak mnie ratowac.

A wlasnie...tak jak pisalam,nie nadrobie Was.Czy ktoras z obecnych Mam miala CC?Jak u Was wyglada/-la,kolejna ciaza?
 
Witam popołudniowo

fajnie z tym dluższym macieżyńskim :D i taciezyńskiego ma byyć dodatkowy tydzień od stycznia.
A nei wiecie jak to jest z wychowawczym tzn jak mam ummowe na czas określony to mogę wziąć tylko do końca umowy? umwa mi się cudownie nie przedłuży?

co do becikowego to powiem wam, ze jestem szczerze zdziwiona. Może to zależy od gminy ale jak Michał się urodził tj 2 lata temu musiałam do becikowego złożyć spacjalny druk z użędu wypełniony przez lekarza datami kolejnych wizyt. Trzeba było być 2 razy w 1 trymestrze,3 razy w drugim i 5 razy w trzeciem.

As a moze wcale mu się nie pogorszyło z tym pisaniem tylko zmienił się stopień trudności? w zeszłym roku może przepisywali z tablicy a teraz z druku albo wogóle ze sluchu? Zwróciłaś uwagę że zeszyt ma inny? W kolorowym pisze się wiele łatwiej może on nie widzi tych niebieskich linijek. A pani sie nie zmienila? Moze mieć inne metody.
A co do dzisiejszej religii - kiedy ty zrezygnowałaś z tego asystenta? nie chcą cie przypadkiem zmusić żebyś go znowu opłaciła?
ze wpsomagającym pedagogiem rozmawiałaś czy ze szkolnym? bo tez jestem ciekawa gdzie ona była
 
reklama
fiore, nasz stas od dnia powrotu ze szpitala do domu w 6 dobie zycia kapany jest około 18, je i sam zasypia. jesli czasem pozniej wracamy do domu to od 18 domaga sie juz kapieli, mam nadzieje ze z drugim Maluszkiem takze nam sie to uda.
ja miałam cc, Stasiowi zanikło tętno i natychmiast bylam cieta. od cc do zaplodnienia minelo 8 miesiecy wiec tym razem takze bede miala cc i bardzo sobie to chwale, poniewaz swietnie znosze taka operacje. bede cieta juz w polowie kwietnia, na koniec 37tc. aby nie dostac skurczy poniewaz to mogloby byc niebezpieczne.
 
Do góry