reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
Marta nie zadręczaj się...napewno wszystko będzie dobrze!

A ja sama nie wiem jak z moim apetytem...raz jest duuży innym razem nie mam na nic ochoty. Kobieta jednak zmienną jest!
 
Ale jest chyba jakaś granica przyzwoitości..... Chciałabym przytyć max 12kg - tyle przytyłam w pierwszej ciąży.....
 
w takich wlasnie chwilach doceniam fakt posiadania monitoru oddechu, na poczatku pozwalał mi on spokojnie spac, a teraz gdy martwie sie czy coś złego sie nie stało kolejny raz doceniam to urzadzenie:)
 
martunia nie stresuj sie napewno wszsytko jest dobrze tak wypadki sie zdarzaja wiec spokojnie ///

nocanka ja tez jem mega ilosci pocieszam sie tylko tym ze moj zaladek to bardzo szybko przetrawia ale pewnie dlugo tak fajnie nie bedzie...choc sa tego plusy i minusy bo nie daj boze jak pojde gdzies zjesc cos na miescie ..dlatego teraz musze unikac takich pokus ;-) ale co do apetetu to pochlaniam mega ilosci...

a wogole to witam sie wieczorowa pora i zaarz zmykam spac....
jestem padnieta umylam w kuchni okno bo swiata nie bylo widac a okno drazu sie rzuca w oczy jak sie wchodzi do domu do mnie...sprzatnelam lazienke kuchnie pokoje i padam...czas chyba na spanie...jutro piatekkk jupiiiiii weekend wreszcie :D

a tak na marginesie ciekawe co z gosiaczkiem....dawno nie bylo majowej "mamo-babci"
 
Ostatnia edycja:
As niestety moja wiedza w tym zakresie nie pozwala na udzielanie porad. Widzę, że ciężko masz, ale po tym co piszesz - radzisz sobie rewelacyjnie. Wierzę, że sił może czasem brakować, więc telepatycznie trochę słonka uśmiechu i siły!!
teraz doczytałam o wypracowaniu. Masz naprawdę mądrego synka i powinnaś sama pokazać to nauczycielom, żeby od razu wybić im z głowy zwątpienie co do autorstwa. Myślę, że trochę opadłyby im szczęki i może pomyśleliby troszkę nad własną krótkowzrocznościa i zlewaniem tematu. Synek ma problemy, ale pięknie go wychowujesz skoro wie w jaką stronę powinien zmierzać.
Katii82 trzymam kciuki, odpoczywaj i będzie dobrze!
she84 jeszcze możesz pisać o tym z uśmiechem? zazdroszczę
p.gif
Ja od 4 tygodni kilka razy dziennie, kryzys w niedzielę do godziny 20 absolutnie nic się nie przyjęło grrr dzisiaj na szczęście tylko do 12, popołudnie jakoś przeszło lepiej.... Jest szansa, że będzie lepiej niż z synkiem - z nim do końca 15 tyg tak miałam grrrrrr
annte pozazdrościć
laugh.gif

polecam http://www.skapiec.pl/site/cat/1071/comp/26506, dużo ciekawych informacji, opisany rozwój maluszka miesiąc po miesiącu i to wydaje mi się tak najbardziej rozsądnie, bo jak się czyta niektóre kalendarze rozwoju dziecka to wariacji można dostać. Poruszają tam chyba każdy problem jaki może Ciebie spotkać w pierwszym roku życia dziecka.
dusia delikatne pobolewania i kłucia jak najbardziej normalne
czarnula gratki! Miłej kąpieli!!
laugh.gif

Ilona na mnie zawsze pozytywnie działa jakaś wciągająca książka... Spróbuj oderwać w ten sposób myśli...
marta będzie dobrze!
 
w takich wlasnie chwilach doceniam fakt posiadania monitoru oddechu, na poczatku pozwalał mi on spokojnie spac, a teraz gdy martwie sie czy coś złego sie nie stało kolejny raz doceniam to urzadzenie:)
A co to za urządzenie?
Wiki okno mylas :szok: i tyle sprzatalas? NIE WOLNO!!! :no:
 
reklama
Do góry