reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
patrząc na tego słodziaka malutkiego to zazdroszczę suzi że ma go przy sobie już:-)
ja dla dziecka do szpitala nie biorę kompletnie nic bo oni mi tam wszystko dają łącznie z pampersami i chusteczkami.
 
Gratulacje suzi zdrówka dla was Ciebie i synusia.Ja mam zaległości bo rano byłam u syna na cmentarzu potem u gina i super wiadomość mała jest główką w dół (a tak się martwiłam) potem spowiedź potem jeszcze z koleżankom musiałam być bo prosiła i już wieczór ,a chłop w domu i zajmuje kompa.
 
Witam wieczorkiem.

D właśnie wyszedł do pracy, mała ogląda Jim Jam a ja zaraz padnę... :confused2: Miałam dziś 3 klientki... :confused2: To już nie na moje siły takie maratony.:-D Jeszcze tylko jutro dwie i koniec. Po świętach bastuję... :baffled:

Suzi GRATULUJĘ!!!!!!!!!:-) Pierwsze majowe dzieciątko już po drugiej stronie brzuszka... :tak: super!!! :-)

Idę spać... bo nie wysiedzę :no:

Kolorowych snów wszystkim! Albo jak kto woli- stosunkowo udanych nocek :-p
 
Wiki - jak dobrze "Cię widzieć";) co tam u Ciebie? :) tęskniłyśmy!

Suzi - oczywiście zazdroszczę, przepiękny synek. cały czas zerkam na zdjęcie.. nie mogę się doczekać reszty Majowych Łobuzów;)

Suse - co z Tobą?

my też po zakupach. za co zapłaciliśmy 300zł?? żadnych świątecznych paści (poza do koszyka, a to minimum - nie bawimy się w nowoczesne zajączki) i tyle kasy? na pocieszenie bon na 10zł z intera:-D po prostu szkoda gadać, robię się jak moja babcia.. a skoro o niej mowa..
-"urodzisz za chwilę, bo ja ci policzyłam termin na 15 kwietnia"
- babciu, mam termin na 15maja (z om) i na 10 (z usg)
-"źle liczysz"
-to lekarz policzył
-"to źle policzył, za moich czasów liczyło się inaczej..."
 
Dziewczyny, wpisujmy gratulacje dla mam i maluszków na odpowiednim temacie, bo za chwilę zrobi się kilka wątków gdzie będą same podziękowania! A po co robić bałagan!

U mnie po porządkach świątecznych, bez R. nie dałabym rady!
Miłego wieczoru!
 
zanetaa nawet nie strasz , bo ja mam takie same terminy porodu jak Ty, więc już też powinnam się szykować na 15.04 ;-);-);-).Nie no babcia wymiata:-D:-D:-D.
annte te nasze miski jak chcą to potrafią, moj też ostatnio w porządkach pomagał, aż w szoku byłam;-).
A i gratuluję wygrania konkursu , pomysł naprawdę świetny:-).
 
reklama
I po szkole rodzenia :D dyplom dostałam że już "WSZYYYYYSTKO" umiem :p teraz to tylko rodzić mi pozostało.

Od razu się zapytałam położnej o moje bóle podbrzusza... zrobiła mi KTG (wyszło bardzo OK) i sprawdzili odczyn moczu i osady :D też wszystko OK. Mówię że biorę leki na przefiltrowanie się i może mnie przepłukało już więc kazali brać to dalej i może mi te piaski zejdą już do końca ;)

Padam na twarz :( a miałam nadzieję że dziś coś popiszę ciekawego, jednak weny brak :(

Super że z suzi wszystko w porządku :D i wierzę że synuś jest ślicznościowy :p

Pozdrówka :*
 
Do góry