reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Witam,na szybko puki maly spi:-D
Co do spowiedzi ja zawsze dostawalam rozgrzeszenie,przed chrztem Seby rowniez,ale spowiadalam sie u fajnego ksiedza:tak:Przed slubem jak sie spowiadalam(5lat temu),powiedzialam nawet ze stosujemy antykoncepcje(bralam tabletki),ale powiedzialam ze po slubie chcemy starac sie o dziecko i tez dostalam rozgrzeszenie z tym ze mielismy sie wstrzymac ze wspolzyciem do slubu:tak:
Co do mojego wyprozniania po porodzie to juz tego samego dnia chcialam isc ale Franek mnie przytrzymal przy cycu:-DPotem juz bylo codziennie:tak:Nawet mnie nic nie bolalo:tak:
U nas nocka nieciekawa,maly duzo spal w dzien i w nocy budzil sie co 2godziny:eek:ale co tam i tak jest slodki:-D A co do kup to maly tez sie prezy i robi caly czerwony jakby mial zatwardzenie:laugh2:na razie nie mamy problemow z brzuszkiem:tak:
Jutro ma przyjsc polozna do mnie,chciala przyjsc wczesniej jeszcze przed porodem ale nie miala mojego nr tel:eek:Ostatnio podeszla i umawiala sie ze mna przez domofon:-D
Dobra spadam.Narazie ogarniam tylko watek glowny, reszty nie tykam bo bym caly dzien siedziala przy kompie:cool2:
Patina to moje 3 dziecko a ja czasami nie wiem co i jak:-D
 
reklama
ja z kupami nie mam problemu tylko dziwi mnie jeszcze ich kolor czarny, myslalam ze jak juz jestem 2 tyg po, to kupy wroca normalnego koloru :)

ja tez dawno w spowiedzi nie bylam, 5 lat temu ostatnio wrr az sie boje znowu pojsc hehe i znowu formulke mowic i grzechy jakies wymyslec ehh masakra hehe
 
azula - to nie tak, że nie dostałam rozgrzeszenia, bo.. nie byłam w spowiedzi od bierzmowania. ogólnie moja wiara w boga równa jest wierze w duchy, ale opisałam sytuację kiedy ksiądz w przygotowaniu do ślubu powiedział, że zamiast 3 wymaganych spowiedzi będzie tylko jedna, przed dniem ślubu. wytłumaczył o co chodzi, ale dla mnie to chore. w sumie ślub kościelny był tylko dla męża i rodziny - mi stanowczo wystarczyłby w urzędzie.
Barti jest ochrzczony i Hania też będzie - dzieci będą wychowywane w wierze ze strony ojca. wytłumaczę im wszystko i po skończeniu 18 lat dam wybór.

Pieszczoszka - na ile osób robisz chrzciny? gdzie? ile Ci wyszło w sumie?
a księdzu przy Bartim dałam 50zł - wszyscy się łapali za głowę, bo "jak się nie wstydziłam?", ale mieliśmy wtedy tylko 1200zł/miesiąc, więc nie czuję się winna. to w ogóle głupie płacić za coś co należy się każdemu, a ksiądz i tak na tacę zbierał (to był 2dzień świąt BN i chrztów było z 15, więc zarobił).
 
Czrnula może jesz coś takiego co ten kolor powoduje?.A grzechów to raczej wymyślać nie trzeba my ciągle grzeszymy myślą ,mową ,uczynkiem i zaniedbaniem .Odwagi :-):tak:Zaneta jakbyś nic nie dała też by sie nic nie stało.W piśmie świętym jest napisane darmo dostaliście darmo dawajcie.te pieniądze to na przykład są na kwiaty ,na światło w kościele iniestety rachunki i probostwo płacic musi
 
Ostatnia edycja:
jem raczej wszystko, to co przed porodem, tylko ze mniej bo jakos apetytu nie mam

moj mały pol nocy nie chcial zasnac tylko marudzil myslalam ze zeswiruje heheh az sie odechcialo mi juz dzieci :)
 
czesc.
Podczytuje Was ale jakos zwykle nie wiem co napisac.

Czarnula a nie bierzesz zelaza albo jakiegos innego preparatu na poprawe morfologii?

tanio u Was te chrzciny. 2 lata temu jak chrzciłam Michała to płacilam księdzu 350zł (normalnie z cennika i dostałam kwit) teraz podejrzewm, ze bedzie drozej
 
reklama
Chrzciny robie na 12 osob w karczmie
100zł daje ksiedzu.
w karczmie płace 63zł za osobe w tym jest( zimna płyta z serami i szynkami,sałatka pieczarkowa, i korytko góralskie a w nim pierogi,ziemniaki,golonki,zeberka,filety z kurczaka,surówki,warzywa w panierce i cos tam jeszcze. Dodatkowo w karczmie płace 8zł za litr soku/coli ale za to wodke moge przyniesc swoja.
Torta zamówiłam u mojego S w pracy wiec wyjdzie taniej bo za 3 kg torta zapłace 60zł no i dodatkowo 4 kg ciasta ( 40zł tez po cenie ulgowej)


kilolciu 350zł???????? w zyciu bym tyle nie dała !!!!
 
Do góry