reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Mailen a dlaczego w rossmanie odbierałaś
ja pierwszą paczkę dostałam dokładnie miesiąc temu, jak mała kończyła 4 m-ce i w niej był też własnie poradnik i kupony rabatowe do rossmanna do wykorzystania do końa października i między innymi jeden z tych kuponów upoważniał do odbioru kolejnej paczki

dokładnie tak jak pisze Natalka, własnie teraz doczytałam, a ja już może pokręciłam co było w której paczce, ale mam (bo jeszcze nic nie wykorzystaliśmy, a sama z hippa też jeszcze nic nie kupowałam, ziemniaka z marchewą sama gotuję, a jeszcze nic innego nie dawałam a jabłuszko ucieram takie z ogrodu, znanego pochodzenia) więc mam zupkę z indykiem, deserek jabłuszko, saszetkę herbatki, soczek i dwie łyżeczki plus poradniki i kupony.
 
reklama
Czesc majoweczki!!
Dawno mnie nie bylo bo jakos brak czasu ale postaram sie Was doczytac.
Jasko rosnie i jest coraz grzeczniejszy juz nie ryczy calymi dniami i nie musze go nosic na rekach ale za to bardzo chce zeby sie z nim bawic ale to juz wielka przyjemnosc.
Noce przesypia(19 do 7) z 3 przerwami na mleczko , wypija i spi dalej.
Za to wczoraj bylam z moja psinka na szczepieniu i biedna ma ciaze urojona :/ , tak mi szkoda mojej psinki nie wiem jak jej pomoc.
Sorki ze tak o sobie.
Mlody spi to biore sie za doczytanie Was.
Milego dnia i duzo zdrowka dla dzieciaczkow.
Za potrzebujace &&&&&
Możesz pomóc suczce ,zabierając wszystkie zabawki ,które ma ,żeby nie miała co niańczyć .
Nie głaszcz jej i ją ignoruj i nie dawaj myśleć o tym co się z nią dzieje.Zapędź babę do roboty i wybij szczeniaki z głowy .;-):-):-)Długi męczący spacer z bieganiem ,aportami czy trochę kształcenia w domu wystarczy ,by zapomniała szybko o ciąży .:tak:;-):-):-)
powodzenia
 
Ja wykorzystałam chyba wszystkie możliwe paczki i kupony.
Hipp:
-Pierwsza paczka, pocztą, soczek, słoiczek i mała łyżeczka
- druga paczka, którą odbierałam sama w rossmanie- słoiczek z mięchem i łyżeczka
Bebilon - Mleko następne i śliniaczek
Bobivita- słoiczek.
Jeszcze kilka innych paczek było ;)
 
Dzieńdoberro i tu ;-)


Już jakiś czas temu miałam zapytać, bo mi się robi totalna papka w głowie. Czy prócz mnie jest tu ktoś kto nie chrzci swojego dziecka? Jak się boi przyznać na ogólnym to może na privie. Już tłumaczę, dlaczego bardzo chcę wiedzieć:
Tak na oko wygląda mi, że tu na forum wszystkie chrzczone. I potem pójdzie mój mały do podstawówki, przyjdzie pierwsza komunia i co? Będzie jedynym nie ochrzczonym dzieckiem? Przecież inne go zjedzą...
Jakoś wydawało mi się, że coraz mniej ludzi wierzących i będzie dość dużo tych niechrzczonych dzieci, a tu jakoś dziwnie.

Albo może ktoś wie czy można dostać informacje o statystykach ile dzieci w danym roczniku jest ochrzczonych a ile nie? Kościół udostępnia takie informacje?

Yola moj synus nie bedzie chrzczo , nawet sie nie zastanawialam co bedzie jak pojdzie do szkoly.
To nie sa juz te czasy co kiedys ze dzieci sie wysmiewaly z innych teraz nikt na to nie zwraca uwagi.
Bedziesz sie martwila za 8 lat:).
 
hej dziewczyny, pewnie nikt mnie tu już nie pamięta...bo ostatni raz się tu udzielałam będąc jeszcze w ciązy:shocked2: az wstyd :baffled: czasem podczytuję, ale ciężko mi się ogarnąć żeby być na bieżąco, zatem chylę przed Wami czoła, że jesteście tak super zorganizowane...dziś mija u nas 5 miesięcy i obiecuję odzywać się częściej ;-) pozdrawiam gorąco w ten popnury dzień, bez kawy ani rusz!

Mailen, witaj.

Ej ja też miałam paczkę z Hippa, była łyżeczka, słoiczek i mleko chyba i poradnik. Ale nie miałam żadnego rabatu na dodatkową paczkę z Rossmanna :nerd: a w ogóle kupon na gratisową marchewkę miałam przeterminowany, był do 15 sierpnia, a ja paczkę dostałam koło 20. W ogołe to gdzie ja mam te kupony, wrrrrrrr, część wykorzystałam a resztę gdzieś schowałam.

Wyszłyśmy na spacerek ale tak zaczęło lać, że wróciłam, zimno jak nie wiem co. A w domku cieplutko, i ten chlebek :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja miałam z dobra data cale szczescie. a paczek miałam duzo...
w sumie 3 lyzeczki dostałam zielona,niebieska i zolta
w sumie z 5 zaszetek mleka
1 zaszetka herbaty
okolo 3 sloiczki
1 sok
sliniak
miś
i reszte nie pamietam
 
Do góry