reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Witam
Po bardzo długiej przerwie, cóż dzieci pochłaniaja cały czas wolny i nie wolny he ciągle coś...
Mała zasuwa przy meblach ,ścianach wiec wszedzię gdzie idzie wiec urwanie głowy znia , na miejscu nie usiedzi , najlepiej śmigać za straszym bratem nie koniecznie ku jego uciesze...i tu się zaczyna on idzie zamyka jej drzwi ta wspina sie na te drzwi woła baba i placz - to jedna z sytuacji dnia codziennego....heheh

Ze starszakiem sie poprawiło ,mielismy rozne sutuacje ciezkie ,ale widze ,że dochodzi już do wieku 6 lat wiec bedzie poważniejszy ?? heh miejmy nadzieje , corazz łatwiej się znim dogadać wiec bedzie dobrze...

Za to z moim W cieżko ostatnio:-( kryzys małzęnski czy co? totalny brak czasu dla siebie i jest tego efekt , w kólko tylko praca ,praca i dzieci jedno drugie....echh
nie chce mi się nawet otym pisac zle mi z tym i tyle...

Co do forum wchodze czesto podczytuje ,ale jakos odpisać to juz bardziej skomplkowane ,zjedna reka w garnkach ....
nie bede wypowiadać sie chyba co do obecnej sytuacji ...choć swoje zdanie mam odpuszcze sobie ....
chce i bede uczestniczyc dalej w tym forum ...postanoweienie noworoczne heheheh
 
reklama
Suzi nadal nie odpisala :-(
Leo dzis zalatwil pampersa,siebie,mnie i kawalek krzesla.Mielismy expresowa kapiel.Biedny ten jego brzuszek.
Ja mam S w domu,wiec moglam poprasowac i zalatwic pare spraw telefonicznie.A teraz ide odpoczac.
Papatki!

p.s.Ja tam nikogo nie bede prosila,zeby zaczal ponownie sie udzialc na forum,jak ktos ma jaja i nie chce juz naprawde pisac,to niech przestanie i koniec,a nie bedzie jeszcze raz konczyl,wracal,zaczynal,konczyl.Albo w ta,albo w tamta.Czas zabaw w piaskownicy zakonczylam juz bardzo dawno,nie chce mi sie takich durnot czytac na forum - i tu szczerze,mam na mysli ciebie Pieszczoszka.Zdecyduj sie w koncu,albo potrafisz byc odpowiedzialna,albo sie unosisz duma i konczysz.Tylko ostatecznie.Dziekuje.
 
Karolinka - wszystkiego najlepszego,:-)
Wytrwałości dla mam ząbkujących ;-) i ulgi dla dzieciaczków.
Anik - jak mogłaś ;-):wściekła/y::-D i tak doba jest już za krótka
Zaneta - poszukaj używanych strojów na allegro - jestem pewna, że znajdziesz coś fajnego :-)
 
Suzi nadal nie odpisala :-(
Leo dzis zalatwil pampersa,siebie,mnie i kawalek krzesla.Mielismy expresowa kapiel.Biedny ten jego brzuszek.
Ja mam S w domu,wiec moglam poprasowac i zalatwic pare spraw telefonicznie.A teraz ide odpoczac.
Papatki!

p.s.Ja tam nikogo nie bede prosila,zeby zaczal ponownie sie udzialc na forum,jak ktos ma jaja i nie chce juz naprawde pisac,to niech przestanie i koniec,a nie bedzie jeszcze raz konczyl,wracal,zaczynal,konczyl.Albo w ta,albo w tamta.Czas zabaw w piaskownicy zakonczylam juz bardzo dawno,nie chce mi sie takich durnot czytac na forum - i tu szczerze,mam na mysli ciebie Pieszczoszka.Zdecyduj sie w koncu,albo potrafisz byc odpowiedzialna,albo sie unosisz duma i konczysz.Tylko ostatecznie.Dziekuje.

nie tylko ja pisałam,że odchodzę z forum a później ponownie pisałam.. ale to nie ważne . To na tyle,żeby nie było kolejnej bez sensownej dyskusji .
 
Jak to jest Amelia ma dopiero parę miesięcy ,a bałagani jakby miała kilka lat:szok::szok::szok: i nawet zabawki zaczynaja się gubić:tak:
 
reklama
Jak to jest Amelia ma dopiero parę miesięcy ,a bałagani jakby miała kilka lat:szok::szok::szok: i nawet zabawki zaczynaja się gubić:tak:

Azula :-D mój już skarpetki pogubił :baffled: mam kilka pojedynczych, nie mogę znaleźć od pary :baffled::baffled::baffled:

Pozwolę sobie przekleić z facebooka info od Suzi: Po niespełna 28 dniach pobytu w szpitalu wracamy do domku :)))))))))
Co nie znaczy ze w 100% zdrowi :/

Mam nadzieję, że nie będzie miała nic przeciwko :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry