reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Pewnie Pieszczoszka,wszystko ma swoje limity ;-)
Internet wciaga.Tyle ma do zrobienia,a mam pelno maila do napisania :sorry2:
 
reklama
Zaneta i pieszcoszka to w zoo i ja się z wami chętnie spotkam mieszkam w Mysłowicach ,a zoo to znam jak własną kieszeń bo mieszkałam w Chorzowie i kilka razy do roku zoo odwiedzałam.Fiore ja też mam zamiar uszy dziecku przekłuć ale mam podobne dylematy z tym ,że ja mam przebite ,a kolczyków nie noszę o paradoksie sama żądałam przebicia uszu:szok:był to zabieg w pieleszach domowych wyparzoną igłą:tak:.Ale czy dziecko będzie nosić czy nie dziura zarasta chrząstką i zlecę to siostrze bo wszyscy mnie namawiają bo Amelia dostała kolczyki na chrzest ,a ja mam mieszane uczucia.Ogólnie te zabiegi na dzieciach są nie za bardzonp obrzezanie jest już zabiegiem dość rozległym i nieodwracalnym i chyba w Niemczech chca go zakazać.PS KUbusiu buźki na 9 miesiączków
 
Ostatnia edycja:
Cześć.
Ja wpadam na chwile. Annte dzieki za zyczenia dla mojego smyka:tak: my sie pochorowalismy tzn tesciowa zarazila chlopakow i mnie cos zaczyna brac:zawstydzona/y: niewazne moze szybko przejdzie.
Dla wszystkich konczacych mini urodziny buziaki:-)
Zanetaa nie wiem czy kiedys nie prosilas mnie o zdjecie okien dachowych nie pamietam juz:zawstydzona/y:ale dzis robilam zdjecia na gorze i strzelilam okna bo sobie przypomnialam wiec wstawie:-p IMG_20130215_174318.jpgIMG_20130215_175143.jpgIMG_20130215_175601.jpgto sa okna w zespoleniu, wysokosc 160 cm i doswietlaja mi ok 40 m2 spokojnie:tak: 9 przepraszam, ze tu wstawiam ale nie wiem czy mozna na pw a nie chce mi sie rozgryzac i nie mam czasu, wybaczcie )
 
Czesc, mi cos chyba na mozg padlo... Trzy chlopy spia - duzy, maly i psi, a ja w sobote po 6 rano cos juz nie moge...
Dobra pora na tel do Polski, wiec zycze milego wieczoru i poki co znikam.
 
reklama
Azula,ja mam poglad na swiat caly moj,nie koniecznie polaczony z potocznym dobrym sensem.Kolczyki...ja mialam przeklute uszy na komunie,bo pamietam ze prosilam rodzicow,ale bylam tez zdecydowana,po rozmowie z siostrami ciotecznymi,ktore "upieknione"juz byly.Kolczyki nosilam przez pare lat.Teraz po wielu wielu latach,irytuja mnie "wyczuwalne blizny" w uszach:baffled:Ja po prostu wole poczekac,az moja corcia bedzie rozumiala i sama zachce sie upieknic.Zeby nie bylo!Kolczyki to nie zlo,nie mysle tak wcale,po prostu nie uwazam zeby to byla dobra idea u bezbronnego malego dziecka.Ale Kochane,to sa Wasze dzieci,wiec Wasz "problem"czy i co robic;-)Nie potepiam Was,ani Waszych mysli i decyzji,ale idee sama w sobie,tak ogolnie.
Czarna &&& rozwiaz pomyslnie sprawy,niech slonce Wam zaswieci.
U nas noc spokojna,tylko krotka.Wina mojego bolacego brzuszka :baffled:
 
Do góry