reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Callie, witaj w gronie majowych marudek:-)


mnie też wszystko boli, ale zauważyłam że jak poleżę na plecach to mnie kość ogonowa baaaardzo boli, widocznie bąbel mi wtedy bardziej naciska :-( ale ile można leżeć na lewym boku:baffled:


wikki,
ja też po czkawce małego oceniam, że leży w podobnej pozycji, mam nadzieję że to nie jest złudne, bo jak bym brała pod uwagę majtające nóżki to dawno orientację bym straciła:laugh2:
 
Witaj Callie :-)

No a z moich swiatecznych porzadkow dalam rade tylko wszyc tasme do firanki i obszyc boki i ja zamoczyc do prania.i padlam doslownie na pyszczolka a i jeszcze udalo mi sie nalesniki usmazyc choc przy patelni odloty mialam :-(no i tyle wiecej nie dam rady zrobic bo juz mi brzuch twardnieje i pobolewa.na szczescie synus moj kochany mi poodkurzal i troche ogarnal w pokoju.

Kasienkadg ja tez mam wszystkiego dosc chcialabym normalnie funkcjonowac a nie tak jak teraz ze ugotowanie obiadu graniczy z cudem:wściekła/y:
 
Callie - witaj :happy:

Mnie znów dopadło wicie gniazda. Umyłam łazienkę i kuchnię, łącznie z lodówką i szafkami. Ble:eek:
Teraz byle do 18 i do wizyty.
Kuba mi zasnąć nie chce, ciągle sobie śpiewa i gada. Trudno, będzie potem niewyspany. Tyle, że i ja chciałam się położyć...

ja sie zastanawiam kiedy mnie to wicie gniazda dopadnie, poki co wszystko w proszku, niby prawie wszystko jest ale chaotycznie, dzis zamiast cos robic to pol dnia spalam... trzymam kciuki za wizyte, a Kuba juz zdrowy?

co do boli to juz nawet nie bede tu marudzila... :)

musze sobie z tym octeniseptem zanotowac, rodzice w dlugi majowy wekend maja byc niech mi kupia w pl

nanulika- fajny sen, mi czesto w ciazy z synem snil sie maly ale nigdy nie widzialam jego twarzy w tych snach... teraz jakos chyba za duzo innych rzeczy mam na glowie bo corcia ani razu mi sie nie snila

noirel- hehe ja sensu tego zdjecia tez nie widze, moj mial robione gdy mial 3 miesiace teraz ma ponad 3 lata i oczywiscie sie zmienil, nawet kolor oczu przeciez przez pierwsze miesiace moze sie zmienic... no ale skoro wymagaja :)
 
dobryyy, ja właśnie wróciłam z pracy i tak się napchałam że wstać nie mogę. W planach obiadowych chilli con carne i zupa kurczakowa. Dziś humor lepszy bo wyszłam trochę do ludzi więc energii jest więcej. Młoda dziś spokojniejsza niż zwykle ale rusza się więc paniki nie podnoszę. Chyba się jeszcze prześpię przed okurzaniem (wczoraj ścieło mnie o 21:00 :D)
 
Nia - wicie gniazda dopada mnie bardzo rzadko:sorry::laugh2: Miałam dopiero 2 takie "zrywy" i liczę na chociaż jeszcze dwa, żeby posprzątać dokładnie w pokoju Kubowo - noworodkowym.
Kuba odpukać zdrowy, nie wiem od czego wzięła się ta gorączka. Podejrzewam, że od brzucha, bo był wtedy u teściowej, a ona czasem mu coś da dziwnego... Nie mam pojęcia - w każdym razie od wczoraj bryka jak pijany zając;-)

Widzę, że octenisept można nawet na allegro kupić, a ja myślałam, że to taki typowo szpitalny specyfik:eek:
 
Ja też miałam dzisiaj trochę luzu... Małego dałam na 2 godz. do przedszkola, a ja w tym czasie sobie poszłam na zakupy i kupiłam sobie dresy/legginsy bo nie miałam w ogóle w czym chodzic i się załamałam bo z nr. 6 przeszłam na 12 ;/ :mad: dupsko tak mi urosło nogi napuchly ze mi kostek nie widać.. i co się dziwić ze mnie bolą w nocy ;( dzięki bogu ani jednego rozstepu.
 
usmiechnieta a dziękuję :-) z wielkopolski jestem jakieś 70 km od Poznania :)
Krajanka :-D

Mnie boli juz wszystko:( Juz mam dosc i szczerze sie do tego przyznaje... Tesknie za tym, zeby mnie nic nie bolalo, tesknie za dzinsami... Za spaniem na rozjechana zabe... I chce juz mojego syna:D

O tak, za tym spaniem na żabę to ja chyba najbardziej.
 
reklama
yupi spakowałam torbę,jakieś tam drobnostki zostały jak gumka do włosów i suszarka ale to na koniec...i tak,trzeba wziąć do szpitala w razie czego butelkę i smoczek,muszę najpierw to wyparzyć,ale to już?czy też na ostatnią chwilę czekać? z ubranek wzięłam trzy zmiany i jedną na wyjście:-)
 
Do góry