reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

To ja mam jakiegoś żarłoka chyba. Ptysia potrafi pocycać, obalić 90 mm i znowu cycek. A wcale nie przybiera jakoś nieamowicie dużo :sorry:

Zapo witaj w klubie... moja mała to też mały żarłoczek:-) 90mm to dla niej pestka i jeszcze by chciała ale wstretna matka koperkiem ja trochę zapycha bo już jej się takie papuśne fałdki robią i boję się żeby nie przesadzić z jedzonkiem. W przyszłym tyg idziemy do pediatry to powie nam jak dokładnie z tym karmieniem.
Co prawda po takiej 90 i koperku ładnie śpi 3h ale wystarczy że nie zaśnie to za 1-1,5 już się drze bo głodna:sorry:
 
reklama
przeszło mi bo eklerka wreszcie urodziła i aż mi się humor poprawił :p
Ej normalnie ludzi co 5 minut do mnie wypisują 'to już to juz?' kurde nic na FB napisać nie mogę bo od razu wszystko znaczy że rodzę. Napisze ':)' to znaczy że rodzę, napisze 'ku^wa mać' to znaczy że rodzę :|
Nie wiedziałam że ja jestem taki VIP że połowa znajomych żyje moim porodem ...
 
Tiiiiaaaaaa znowu wysprzątałam mieszkanie ... calutkie :p pomyłam okna a oznak porodu BRAK ;-);-);-)

Sembo do mnie cały czas dzwonią :p URODZIŁAŚ JUŻ ???? NIEEEEEEEEEEE A NA CO CZEKASZ?????? Noż K^Rwa mać :angry::angry::angry: Sama nie wiem :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::sorry:

CHYBA PRZESTANĘ ODBIERAĆ TELEFONY :baffled::eek:
 
Dziewczyny chyba każda w dwupaku mam dość tych sms ,wiadomości ,tel z pytaniem

:URODZILAS JUZ!!!!!!!!!!!!!, ja już nawet nie wchodzę na FB bo mam dość .Chyba ludzie nie maja swojego zycia ,ze tak się interesują .Kazda z nas jest poirytowana ta ciagnaca się ciaza a tu do tego te k.... głupie pytania .
 
Nosz kurde... Moja mi nawet złudzeń nie daje, wy tu o jakiś odchodzących czopach czy o braku szyjki a moja wysoko w kanale, lekarka główkę mogła ruszyć jeszcze w poniedziałek, żadnych objawów, nic normalnie cisza na morzu, Larcik śpi.

Ja nie wiem czy ludzie uważają że ja mogę się wyślizgnąć z domu na pół godziny, szybko urodzić a potem wrócić na FB nie mówiąc nikomu nic i dalej udawać że nic się nie stało? :/

Achh humor mi się poprawił, listonosz mi przyniósł stanik sportowy wreszcie, w ciągu ostatnich dwóch tygodni (.)(.) mi urosły chyba z dwa rozmiary, żaden stanik sutków nie sięga i jeszcze mam wrażenie że każdy waży z 8 kg, nie dałam rady w ogóle staników nosić tak mnie uwierały, jaka ulga założyć bawełnę na cyc :))
 
Sembo - nie jesteś sama u mnie tez nic się nie dzieje ,pewnie będę bujac się w tej ciąży do czerwca ,malej się nigdzie nie spieszy to ma chyba po tatusu bo jak by się do mnie z temperamentem udala to już dawno by wyszla .
Już nas nie rozpakowanych mało zostało ,ciekawa jestem ile ?.
 
reklama
a ja z innej beczki, jakie macie wkładki laktacyjne? ja nie polecam belli, przeciekają i ogólnie okropne są, Jonsona mogą być, a teraz testuję NUK
Sembo a jakie masz te staniki? bo ja ma tylko 2 do karmienia i one ciągle w praniu bo co chwila wkładka mi przecieka...
 
Ostatnia edycja:
Do góry