reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Dzięki za porady, dziewczątka :tak:

My mamy skierowanie na te biodra między 6-8 tygodniem, więc się zgadza, w takim razie :tak:
Co do stękania, to tak jak piszesz, natalia, jakby ktoś dziecko dusił, co najmniej. Gorsze, że Kuba nie może przy tym spać i ciągle się budzi, w efekcie Mała śpi z nami i tylko ja nie śpię, bo do Małża można by z armaty strzelać, a i tak by się nie obudził:sorry:
A kupę Łuśka robi normalnie, parę razy dziennie, więc w sumie nie wiem, czemu niby stęka...

Kacper to dorodny chłopczyk :tak: :happy: Ale noirel musiała się nieźle namęczyć...
 
Ostatnia edycja:
jakie piękne ty wyklute dziś dzieciaki, ale oba kluski :p pucusie mają aż miło się patrzy ;)) i co ... ile nas teraz zostało?? 5..? 6...? Co za posucha :D
Ja pospałam 2 godziny a teraz trzecią dochodzę do siebie... I tak mi dzień minął, już prawie mężowego czasu żeby do domu przyjechać.
 
pytanko, brunatnawy śluz na tym etapie to chyba czop co??

szału nie ma, jakaś kapka i jak na złosc wtedy, kiedy stwierdzilam, ze niech sobie siedzi do 23.05

PolaTola...musimy sie upiększyc na przyjscie maluchów, a co:-p
 
dajcie żyć! Takiego smaka mi zrobiłyście na ciasto a na złość nie mam z czego upiec!! Ide zapchać gębę chlebem z nutellą i carte noire, a potem wreszcie obiad robić bo już późno ...

Kurde obudziła sie po 15 a dalej czuje się jak chomik wygrzebany z trocin.
Kiedy mi jakiś czop odejdzie?? Ejj ..

w Menu dziś kurczak Balti z Lavashem i ryżem, do tego rzucę jakieś warzywka z sosem z oliwy i ziół a na deser chce lody i to nie byle jakie tylko mój ukochany Ben&Jerry o smaku masła orzechowego i marmolady!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na obiad miałam muszelki z pesto ze szpinaku, fety i pestek słonecznika. Nie użyłam czosnku, bo przy karmieniu takiego smroda się nie poleca, żeby nie zmienił za mocno smaku pokarmu (zapachu chyba też) i było tak mdłe, że prawie się porzygałam... :confused2: Jednak szpinak bez czosnku jest paskudny. Nawet mimo tego, że dodałam białego pieprzu :-(
 
Do góry