• Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Maj 2013 :):)

Chwała więc za czosnek. Jedyne, co na pewno pediatra kazała mi odstawić, to krowie mleko (profilaktycznie... :confused2:) i uważać na wzdymające, ale że w ciąży faktycznie jadłam wszystko, to może... No dzięki za ten czosnek, uratowałyście mnie :tak:
 
reklama
Tylko mleko, tylko, przetworów nie. Dlatego, że powiedziałam, że mam alergię na któreś rośliny (pokarmowej nie!), to powiedziała, że lepiej mleko wyeliminować, żeby nie zwiększać u Matiego ryzyka alergii. Ale dla mnie to niezrozumiałe zupełnie... tak na zapas? :sorry:
 
hej hej

dziewczyny nierozpakowane już niedługo i Wy bedziecie tulić swoje maleństwa :)

Moje dziecko w końcu zasnęło, spała dzisiaj może w sumie 2 h !! a tak co cały dzień aktywna.
Ja jem wszysto i do tej pory było ok, wczoraj zjadłam pół gruszki i zaplaciłam za to bólem brzuszka Małej :/ Dziś pora na jabłko, zobaczymy mam nadzieje, że nic jej nie będzie.
Byliśmy u pediatry w ciągu tygodnia przybrała 300 gram. Wczoraj odwiedziliśmy też ortopedę prawdopodobnie będzie trzeba nosić szyny, za 3 tygodnie się dowiemy dokładnie, póki co szerokie pieluchowanie.
 
Zapo-ja wlasnie wczoraj pytalam o skaze bialkowa. U Izy nadal miedzy brwiami i na brawiach sa takie żółto-czerwone krostki, smaruje oliwka, ale nic to nie daje. Na cieminiuche to nie wyglada, a o skazie bialkowej nie mam pojecia, bo nie mialam z tym do czynienia. Tak samo z trądzikiem niemowlecym.
 
Ohh Mavika - dzięki! Nie miałam pojęcia, że te dziwne bóle, jakbym miała dostać okresu to skurcze ;) Przynajmniej wiem, że jednak cos tam sie dzieje w brzuszku ;)
 
Eljar u mnie to samo, Tylko krostki jeszcze na policzkach. Iggy miał trądzik i wyglądało to podobnie, ale chyba szybciej zeszło.
ja postanowiłam wyeliminować mleko i przetwory i poczekac. Może cos to da,,,

Wiikki mam nadzieję, ze szyny nie beda konieczne.
 
reklama
Zapo - skaza to taka czerwona, świecąca skóra na buzi, jakby polakierowana. I zaczerwienienie pod kolanami i łokciami. Trądzik chyba jest delikatniejszy, pojedyncze krostki (przynajmniej Kuba tak miał).
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry