reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Hahahahahhahahah dziewczyny, wczoraj cyrk na kółkach :-D W. ułożył sobie Kluska na klacie, żeby malutek trochę na brzuszku poleżał. Robię kolację, relaksuję się i nagle jaki wrzask słyszę! Łeb podnoszę, patrzę co się dzieje, a W. mi piszczy ja baletnica, bo mu się Mateusz do klaty przyssał w poszukiwaniu cycka!!!!!!!! :-D Kuźwa, zanim się odessał, to taką malinkę ojcu zrobił, że do dzisiaj widać, no myślałam że zdechnę ze śmiechu :-D
 
reklama
cześć dziewczyny. Melduje sie nadal w dwupaku.
wypuscili mnie do domu. 2 dni wywolywania i nic. powiedzieli, ze nie beda mnie meczyć. maly nie ma zamiaru sie nigdzie ruszać:). Ale od piątko wychodzi mi czop wiec może w domu szybciej sie ruszy niz tam- tym bardziej że tam sie non stop leży. A w domu jak w domu:)
Moje łożysko jest liche ale ordynator powiedział że da rade. teraz tylko co 2 dni mam przyjeżdżać na odział na KTG.
wiecie ja się nastawilam ze wrócę z synkiem- ale z drugiej strony- jak nie przespalm nocy i laska sie darła - to wolę tu i jeszcze poczekać. strach kolo du...y mam.
pojade dopiero jak sie wszystko zacznie - nie mam zamiaru leżeć
wszystkim rozpakowanym moje gratulacje.
 
Ja wlasnie wstalam i od rana zastosowalismy sie do zalecen lekarza czyli 'S' ;) Skurczy jednak nadal brak ! Wprawdzie nie chce rodzic do 25 maja, ale mysle ze najwyzszy czas starac sie o pierwsze skurcze :)
sembo - jak znajdziesz rozwiazanie na skurcze to licze ze sie podzielisz ;) heheheh Lekarz znow przypomnial mi tylko zasade 5 s : sex, sprawunki, schody, ssprzatanie i spacery. Pkt 1 zaliczony, czas zabrac sie za kolejne 4 punkty!!

julka - wielkie gratulacje!!!
Czas uaktualnic 'moja' liste rodzacych bo juz 2 dziewczyny posluchaly sie ;)
ullana zlituj sie! ;)

citrus - Twoj Mati do maly zarloczek ;) a W z malinka musi niezle wyglada. Corka mojgo brata malinke mu na policzku zrobila - przytulil ja a ona szukala cyca ;)

my mamy dzis moich rodzicow i moje rodzenstwo na obiedzie wiec zmykam sprzatac i potem z psem na spacer co by liste 5s wypelnic ;)

Edyta - przykro mi ze wycierpialas sie w szpitalu. Mysle ze Ty szybciej urodzisz bo w ogole masz jakies skurcze :) mocno trzymam kciuki za to!!!!

milego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Aska,Kasienka i Julka gratulacje !!!
Mam nadzieje,ze kogoś nie pominelam, bo deprywacja snu jest jeszcze gorsza na mózg niż ciąża.

W domu szaleństwo,mój dwuipollatek jest zazdrosny i sprawia,ze jest mi przykro. Jakieś rady?.

Trzymam kciuki za dalsze porody i idę sie troche ogarnąć...
 
Dwupak się wita :-)
PolaTola- ja mam zwolnienie do 7.06 i coś się boję o to że będę musiała lecieć po przedłużenie :-D
Citrus- hahaha leje po ngach ze śmiechu :-D:-D:-D
J-ulka- GRATULACJE!!!
edyta- trzymam kciuki, żeby się jednak szybko rozwinęło :)
mysiak- kciuki &&&&&
 
citrus-niezla historia :)

j-ulka-gratulacje

My spacer zaliczylismy oczywiscie gromadnie... ale goraco jest strasznie. Teraz Ania spi, Iza spi, a Tomek nieeee. Blizniaki w ciagu dnia spia na zmiane. Dobrze, ze w nocy daja mamie sie wyspac :)

Spakowane-maj powoli mija, wiec dzialajcie :)

milego dzionka
 
no no...zaczynam srać w gacie z przerażenia, że i ja się doczekam czerwca. Naprawdę nas mało zostaje...
idę do kina na Wielki Gatsby. A wczoraj mój mąż tak bardzo chciał mi poprawić humor, że naprawdę się popisał w Douglasie, także narazie jestem ukontentowana i spokojnie czekam na wyjście małego uparciucha. Tylko ile można bezpiecznie czekać ?!
 
reklama
Sembo żyjesz ????????????

ledwo ale żyje. miałam faceta siostry na noc, z moim wydoili cały alkohol w domu a ja miałam jakieś fazy w nocy i usnąć w ogóle nie mogłam, mimo że Azi spał słodko na dole jak na pijanego kanadyjczyka przystało mi się wydawało że ktoś łazi po domu i jak tylko zamknę oczy to mnie zadźga w łóżku ;/
W efekcie spałam może z 4 godziny przez całą noc i czuje się jakbym to ja chlała wczoraj ... Nogi spuchły, łapska też, dobrze że jutro mam wizytę to zobaczę czy mi sie nie pogłębia ta pre-eclimpsia.
Wszystkie stawy mnie bolą i kości... A jeszcze dziś musieliśmy zawieźć go z powrotem do Londynu więc wyspac się też nie dałam rady.
Oczywiście tradycyjnie nie rodzę i nawet najmniejszych podstaw nie mam by twierdzić że na dniach coś się zmieni ...

Trzymam kciuki za wszystkie które tak jak ja kiszą dzieci w macicy.
 
Do góry