reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

cytryna mój też zawsze robi fontannę przy zmianie pieluchy i w kąpieli. Asekuruję się tak, że kładę mu pod pupę ręcznik papierowy i drugim trzymam siusiaka aż do założenia nowej pieluchy. Co kładziesz na przewijak żeby nie prać za kazdym razem prześcieradła?
 
reklama
eklerka Nie mam czasu kurde doczytać jak przebiegał Twój poród, ale ja po pierwszym też trochę moczu nie trzymałam, teraz też mi się zdarzyło z 2 razy kropelki popuścić, ale mam nadzieję, że tak jak za pierwszym razem tak teraz też się to unormuje do miesiąca. Dobrze dziewczyny podpowiadają, że mięśnie są osłabione, że można je ćwiczyć i że to pomaga.
 
Magart jak kąpiele? dałaś radę?
Ja taki chrzest bojowy mam codziennie z trójeczką odkąd urodziłam:) M mi nie pomaga bo okropnie dużo pracuje żeby spłacić kredyt ale ja jestem matka polka i w pełni czuję się powołana do tej roli:) normalnie to mój żywioł:))

kobietki dodałam linka z małej zdjęciem ale nie wiem jak wkleić zdjęcie w posta (skąd wziąć ten link zdjęcia jak mam zdjęcie na fotosiku?) w ogóle widać to zdjęcie??
 
Cześć dwupaki i rozpakowane :-):-):-)

JA już po wszystkim, nawet nie myślałam, że tak szybko to pójdzie :-p Takiego porodu mogę życzyć wszystkim - jak znajdę chwilę to opiszę w odp. wątku :-):-)

Mała jest rewelacyjna a ja jestem zakochana. Wczoraj wyszłyśmy ze szpitala i przyleciała moja mama z UK więc ni bardzo mam czas na BB:-( ale postaram się tu zaglądać.

Sembo trzymam &&&&&& żeby :-(Twój poród ruszył i rozkręcił się tak szybko jak mój ;-)

Kartagina - ja już Ci chyba mówiłam, że jesteś wspaniałą matka :)
 
Kartagina, Martusia urocza :-)

Mavika, na przewijaku układam po prostu pieluchę tetrową, więc w razie fontanny siuśkowej mam pod ręką, a że pieluch pod dostatkiem, to się nie boję, że mi braknie, bo i tak na bieżąco piorę z ubrankami. Podkłady do przewijania już wywaliłam wszystkie ;-) :laugh2:
 
dziewczyny, co do sikania chłopców: odklejcie pampersa, ale nie zdejmujcie. trzeba moment poczekać, a zmiana temperatury sprawi, że siknie, wtedy szybciutko nakrywacie górą pieluchy i już, nic się nie moczy i wszystko zostaje w starym pampku :tak:
 
Wpadam na chwilke i krzycze Pomocy Padam !!! jeszcze pare dni ,a bede spac na stojaco :-(...Jak znajde wiecej czasu to tez nadrobie ...
Widze ze jesze duzo 2w1 Dziewczyny rodzic ,rodzic !!! tylko nie w Czerwcu :-D
Co do siusiania mnie maly juz pare razy obsikal ,ale zabezpieczenie jest tez pielucha tetrowa ....

Milej nocki .....
 
dziewczyny padam na pysk normalnie...moje dziecko wyje co 2h jak w zegarku. Głodomór jeden.....;-) A matka zombiak ledwo oko przymknie już łaaaaa i łaaaaa:-) Dobrze, że tatuś w południe z pracy wraca to przejmie córcie:-D
 
reklama
natalia wspolxzuje!!ale.wiesz jak mowia:apetyt objawem zdrowia:-) moja mala miala tak przez ostatnie dwa dni.Z 3 godzinnych przerw na.2 godzinne jej sie zrobilo.Ale odpokac w nocy co 4 sie budzila w zwiazku z powyzszym....:

wyspalam sie pierwszy raz od porodu tak dobrze!! To ja sie budzilam.co 3 godziny gotowa do karmienia a mala spala w najlepsze:-)

powiem wam ze troxhe mi zal ze mala tak szybko rosnie...tylko patrzec jak zacznie biegac mowic a potem sie wprowadzi.....ale mam faze.....;-)

u mnie pogoda do duuuupy...pada od rana...chyba czeka nas dzien w domu:-/

co do sikania..to ja mam co prawda dziewczynke ale jak sie postara.to tez.wszyatko w kolo osiurane a pampek suchy....hmm.


ej!?bo ja juz sie pogubialm...ile.zostalo nie rozpakowanych??ma ktos taka liste??
 
Ostatnia edycja:
Do góry