reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Sembo - kciuki zacisniete!!! Kosa z Mala zadzialala :) Dawajcie znac co u Sembo gdyby cos napisala na fb ;)

kolorowa a my???? ;) Musimy w maju urodzic nie ma ze boli!!! ;)

tylko, że mnie nawet nic nie boli:-:)-D
jakoś złapałam doła jak przeczytałam, że Sembo rodzi...
już się nastawiłam na czerwiec... sama jestem dzieckiem urodzonym 2 tyg po terminie:dry:
 
reklama
Kolorowa - glowa do gory! Sama nakrzyczalas na mnie ze nastawiam sie na porod w czerwcu a teraz co? ;) Urodzimy w maju! Tylko pod koniec maja ;) ja tez nie mam objawow ani skurczy, ale Sembo chyba tez nie miala! I widzisz :)
 
haha, ok postaram się myśleć pozytywnie:-)
Sembo nie miała skurczy tylko zostawili ją w szpitalu ze względu na dużą ilość białka w moczu i wysokie ciśnienie, dlatego wywołują poród.
 
Ardzesh - tak pierwszy poród też był długi bo 22 godziny..rodzilam w PL. Chyba taka moja już natura do porodów... Ale na szczęście to była moja ostatnia ciąża...tak myślę. W pierwszej ciąży nie miałam problemów z moczem. Mam już to za sobą i teraz ciesze sie moja sliczna coreczka ;) porod jest dla mnie teraz niczym snem...

Sembo - no to zaplanowalas sobie tydzien hehehe

Wszystkim nie rozpakowanym zycze by nie musialy czekac do czerwca i by oficjalnie zostaly jednak przy maju. W koncu sie doczekacie tak jak jaa. JUZ NIEDLUGO
 
Ostatnia edycja:
Spałabyyyyym jeszcze ze 2 godziny, gdybym tylko mogła, a tu dupsko! Moi rodzice będą za jakieś 2h, bo będą u mnie czekać na rozpoczęcie doby hotelowej. Co rano jest tak samo, dopóki się nie rozbudzę, jestem jak padnięta totalnie... Potem przechodzi, bez sensu.

Czekające na rozpakowanie - nie znacie dnia ani godziny, więc głowa do góry! My też już czekamy, żebyście dołączzyły jak najszybciej do dyskusji KUPOWEJ :D

Dziewczyny, które urodziły w kwietniu - będziecie się udzielać w wątku kontynuacyjnym, tj. dzieci urodzone w maju 2013, czy przejdziecie do kwietnia? NIE IDŹCIEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ludziw...7 podejsxie.do napisania postu...glupi internet...glupi..

Citrus-ja sie nigdzie nie wybieram:-) cUje sie majowka:-) a ze.tydzien wczesniej mala.sie urodzila to...olac to;-)

Dzisiaj jestem tak padnieta ze ledwo na oczy widze...noc spokojna ale.co z.tego skoro padam...
 
Magart to przynajmniej pępkowe na mieście, mój postanowił zaprosić wszystkich na pępkowe do nas. małżeństwa w pełnym skłądzie z dziećmi, ALE BĘDZIE!! tą sobotę wykluczyłam bo boję się o tem kaszel Marty.

Strasznie współczuję mamuśki tym, które tak czekają blisko terminu albo już po... musicie być już zmęczone...

Marciosz powodzenia na dzisiaj!!!!

Nanu jedne karzą czyścić inne nie... ja tyle co w kąpieli się wyczyści i co delikatnie chusteczką przetrę ale wacików tam nie pcham chyba że wielgachną kupę zwali

He czyli Sembo zrobiła sobie prezencik na termin porodu:) POWODZENIA!!!

Citrus rodzice zatrzymują się w hotelu?

po wczorajszej wizycie stwierdzili że Aga ma pół cm krótszą nogę i ramię spada na lewą stronę, lewa noga mniej ruchliwa i to wszystko na skutek krzywych bioderek (nosiła aparacik jak miała 4 mce) DZIEWCZYNY PIELU****CIE DZIECIACZKI!!! PILNUJCIE TEGO bo potem takie numery...) będą rehabilitacje, ja nie wiem jak dam radę to zorganizować:szok:
 
Witam dziewczyny, ja oczywiście nadal w dwupaku i nic się nie zapowiada żeby mala miała się urodzić :no:,przykro mi bardzo nawet nie wiem co mam pisać tak bardzo bym chciała pisać z wami o kupkach ,kąpielach itp. a tu nic się nie dzieje !!! zadnych odchodzących czopow ,skurczy nawet brzuch mi się nie obniżył :-(.
 
Dzien dobry spakowane i rozpakowane!
evi - witam w klubie ;) Na kiedy masz termin bo Twoj suwaczek sie nie pojawia? Ja na dzisiaj wedlug usg (wedlug @ na 25 maja, tak ustawilam suwaczek)

dziewczyny - dzieki za wsparcie. Ja juz chcialabym urodzic!! Mecza mnie telefony, smsy itp od rodziny i znajomych z wiadomym pytaniem. A poza tym chcialabym dolaczyc do 'Waszych' dyskusji nt opieki i pielegnacji niemowlat...

czy sa info o Sembo?
 
reklama
dzień dobry;

Julka witaj rozpakowana, Trzymam kciuki, żebyś jak najszybciej wróciła do formy.

Kartagina a będziesz konsultowała jeszcze te krótsze kończyny z innym lekarzem?

Cytryna jak nas niw wywalicie to pewnie zostaniemy :p

Ja zostałam na 2 dni sama z dziećmi i ogonami. Jeszcze nie ogarnęłam jak dam radę...
 
Do góry