reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Jeszcze ja jestem w dwupaku :p
Ale wczoraj i dzis mam kuzynke wiec nie bylam zbyt aktywna na forum...

Eklerka - straszne masz przezycia z porodow. :-(
I co chcialam pisać- to ja juz zapomnialam...
 
reklama
Elajar, walcz z teściową! Mówię Ci, walcz dziewczyno, póki nie jest za późno. We mnie wpychano słodkie od małego, nikt niczego nie potrafił mi odmówić, a potem wyrosłam na obrzydliwego grubasa, który sam nie potrafił sobie powiedzieć "dość" i żarł ile wlezie. Teściowej trzeba krótko, a jeśli trzeba, bo do niej nie dotrze, to wywal do śmietnika (albo ostrzeż, że wyrzucisz) to, co przyniesie słodkiego. Jeśli już widzisz i masz sygnały także od innych, że córa robi się okrągła, to MUSISZ zacząć działać. Polskie dzieci są najgrubsze w całej Europie, to jakaś cholerna plaga, nie możemy dopuścić, by i nasze dzieci się rozpasły, bo to zwyczajnie krzywda dla dziecka. Wiele z nas wie, jak to jest żyć w grubym ciele i nie wiem jak wy, ale ja bym tego nie życzyła nikomu, a zwłaszcza własnemu dziecku... Trzeba ostro, jeśli nie ma innej możliwości.

Kartagina
, nie, rodzice wynajęli sobie pokój niedaleko plaży, jakaś tam Willa coś tam, taki zwykły wakacyjny pokój z aneksem kuchennym i łazienką. Ale niedaleko nas także :-p Dwa lata ich nie widziałam, to trochę frajdy jednak mam ;-)
 
No to Citrus trochę się z tymi rodzicami faktycznie nie widziałaś.

Ja na tą chwilę nawet nie wiem ile wynosi moja waga, bo domowa się zepsuła albo baterie padły, ale muszę kupić żebym mogła kontrolować. Bo jeszcze by tego brakowało żebym przytyła, bo jakoś tak mi się chce jeść przy tym karmieniu.

Właśnie wykąpałam mojego psiaka, bo już troszkę brudasek się z niego zrobił, a czasami kładzie się obok Wiktora.
 
Ostatnia edycja:
Nanu nie zajedzie.takie egzemplarz . miałam tak samo z F.Wiem ze się powtarzam. ale dasz rade ja dałam to ty nie dasz?:-p
 
Jak tam dziewczyny? Która dzisiaj się wypakowuje? Ja probowałam dzisiaj wygonić małego leniucha z mojego brzucha - zakupy, spacer z psem, gotowanie ale NICI :baffled::crazy:

Czy są info o Sembo, marciosz, mysiak??
 
PolaPola - Sembo ma skurcze nieregularne odeszły jej wody, skurcze ma krzyzowe....na 90. Za niedługo będzie badana i zobaczymy czy jakieś rozwarcie. Biedna omęczy się tyle co ja. Mój poród bardzo podobnie przebiegał.
 
reklama
Cytrynko-wiem doskonale jak to jest, bo mnie od malego tuczyli i udalo sie i cale zycie jestem gruba. A tak strasznie trudno zmienic nawyki. Bylam w UK (jeszcze wolna i bezdzietna), zastosowalam diete (ale bardzo drastyczna), efekty byly, ale wrocilam do przyzwyczajen sprzed (glupia) i efekt yo-yo.... stracone kilogramy wrocily podwojnie. Dlatego nie chce zeby moje dzieci mialy takie zycie jak moje. Jestem strasznie zla na tesciowa, ale najbardziej mnie wkurza ta sytuacja, ze ona musi u nas byc prawie codziennie, ze nie mam innego wyjscia.

W niedziele chrzciny maluchow, potem moze jakos uda mi sie wyrwac z dzieciakami na wioske do moich rodzicow choc na troszke to odpoczne od tesciowej, bo co za duzo to niezdrowo.

A tymczasem Tomek ma chyba biegunke...juz sama nie wiem. Teraz zasnal, ale jestem ciekawa jaka bedzie ta nocka, bo po kazdym karmieniu wrzeszczy, pierdzi i wali w pampersa na rzadko. Nie mam pojecia czy mozna cos podac takiemu maluchowi.
Kur.... zaparcia źle i w druga strone tez niedobrze
 
Do góry