reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Dziewczyny u mnie takie urwanie glowy, ze chwilowo nie mam czasu na pisanie. Moj dzien zaczyna sie o 5.40 a konczy o 22 i ciagle na wysokich obrotach.
 
reklama
Hej.

My już od poniedziałku w domu. Młoda siedzi z tatą i powoli daje jemu w kość - dobrze że nie mi. Już się nie mogę doczekać zdjęcia gipsu.
A my mamy dylemat i to poważny - dostaliśmy propozycję wyjazdu zagranicę na stałe i nie wiemy co zrobić.
 
Puk, puk? Jest tu ktoś jeszcze? :sorry:

Aneta_85 Jak tam noga? Już bez gipsu?

[URL="https://www.babyboom.pl/forum/uzytkownik/camel-118689.html"]camel[/URL] I jak z pracą? Masz już pierwszy dzień za sobą?

Filipiamama A jak Twoja tarczyca? Byłaś u drugiego lekarza?


U nas wciąż upał, brak perspektyw na urlop, dzieci marudzące. A jeszcze zbliża mi się @ i cała opuchłam - wyglądam jakbym w 6 miesiącu ciąży była...
Jutro wielki dzień M.(ałego) - idzie do przedszkola. Potrzymajcie kciuki, by szybko się zaklimatyzował. Teraz będzie jeden dzień (opiekunka ma jutro wolne), a od 31 sierpnia już na stałe.
 
Hej....ja juz drugi tydzien w robocie...
Jest taki sajgon ze nie ma sie jak po dupie podrapac ....
przydal by mi sie jakis dopalacz bo mi doby brakuje....jestem przemeczona po tych tygodniach i jeszcze te okropne upaly....
 
Witch...raczej tak...na razie ciezko obiektywnie ocenic bo wiele jeszcze przede mna...mysle ze bedzie ok. trzeba tylko przywyknac i ogarnac wszystko umyslem.
 
kooska to jestem lepsza....wczoraj zjadlam o 7 rano i dopiero o 19

dzis pol bulki o 7 i o 17...
mam nadzieje ze to sie jakos wyreguluje bo mozna zejsc a do tego te upaly....
 
Hej Kobitki.
U mnie po staremu. Parę dni odżyłam a teraz znowu wykańcza mnie ta tarczyca. Dziś idę do pani doktor, zobaczymy co powie. A poza tym nuda.
Znowu zakwitła nam w głowie myśl o własnym domu... tylko jak się za to zabrać.
 
reklama
Camel to wspolczuje.
Czy Wasze dzieci potrafia sie same bawic? Moja ciagle oczekuje towarzystwa.
Czy to normalne, ze moje dziecko nienawidzi spac??? Co wieczor jest to samo - placz, ze trzeba do lozka :/
 
Do góry