reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

pam_x_pam oby dalej @ brak było:D

karotka00 moze głupie sny to jakis objaw ciązy:-D bo mi ostatnimi czasy snia sie same dziwne rzeczy:szok:

Dziewczyny,nie wiem jak na Was ta pogoda wpływa ale na mnie detrukcyjnie. Ambitnie ruszylam na zakupy,na nogach w ramach spaceru. Samochod zostal w domu. No i tak jak poszłam to juz myslalam ze nie wroce:/ Odwoluje to ze objawow nie mam,wszystkie mozliwe dopadly mnie w trakcie zakupow:mdlosci,sikanie,zawroty glowy,sennosci........... teraz zaległam w łózeczku i probuje dojsc do siebie!
 
reklama
citrus aleś mnie teraz z tym twarożkiem załamała :baffled: Boże,jakbym sobie zjadła...W sumie w Niemczech ciężko o taki dobry twaróg jak w Polsce,wprawdzie mam polski sklep,ale tam drogo :sorry2: Z drugiej strony, tak dawno nie jadłam,że chyba jednak się skuszę :-)
pam no popatrz,mnie mój chciał wczoraj męczyć,ale stanowczo odmówiłam...zbyt padnięta byłam :-D:-D:-D
 
karotka00 ja to wczoraj twarozek wcinałam.Mmmm..pycha był..ale dzisiaj na sama mysl o nim mnie mdli:baffled:mnie to dzisiaj czeka chyba głodówka. Sam temat jedzenia powoduje u mnie nudnosci:/:/
 
noelle no może masz rację z tymi snami :-) I współczuję "ataku" objawów akurat na spacerze..Taki pech,co? Ale przynajmniej już nie będziesz narzekać,że nic nie odczuwasz :-D:-D Na mnie ta pogoda też średnio pozytywnie działa...:dry:
 
karotka00 oj tak..juz złego słowa na brak objawow nie powiem!;D Ja lubie taka pogode gdy moge sie w łózku z ksiązka wyłożyc:D Gorzej gdy mam dzień pełen rozmaitych zajec z tytułu latania po mieście:/
 
Widze ze u niektorych ladna pogoda u mnie pochmurna zero slonca spac sie chce itp

Pam ja tez bym szla na krew szybko :)

Zapominajka mas ztak jak ja malo cierpliwa jestem:D
 
Dziewczyny, rozbawiacie mnie niemożliwie :-D A jeśli już tak było trochę o jedzeniu, to ja Wam opowiem, jak to jest u mnie. Bo ja uwielbiam karmić ludzi, na których mi zależy. Zamiast mówić, że kogoś lubię, wolę go nakarmić (nauczyłam się gotować i pokochałam to, gdy byłam na diecie). Koleżanki niektóre się dziwią, że to lubię, ale gotowanie jest fantastyczne, uwielbiam robić krem z dyni, uwielbiam, gdy ciasto drożdżowe mi rośnie, albo gdy w domu zaczyna pachnieć jałowcem i rozmarynem, gdy przygotowuję wołowy gulasz. Nawet głupie kanapki na kolację muszą u mnie "wyglądać". Malutkie kromeczki, sałata, jakiś ser lub szynka (albo i to, i to), pokrojona w cieniutkie piórka cebulka, pomidory, rzodkiewki, ogórki, różne rodzaje musztardy, albo chrzan... Gdy mi się chce, każda jest z czymś innym i wyglądają przecudnie. Łatwiej jest mi wyrazić sympatię lub miłość gotowaniem, niż słowami :-p Strrrrrrrrrasznie lubię!

Pam, rozwaliłaś mnie na łopatki :D

Nie mam dziś na nic siły. Słabiutka jestem, brzuch mam spuchnięty tak, że nawet dresy są ciasne, poćwiczyłam tylko dziesięć minut i uch... Modlę się, modlę wciąż, żeby małpa się nie pojawiła :dry:
 
citrus ja też lubie tworzyc różne cuda w kuchni:D Niestety dzisiaj odpadam w przedbiegach,nawet do kuchni nie wchodze.Mąż przejął stery i coś tam tworzy:D Aczkolwiek wątpie bym zjadla cokolwiek.

Zycze kochana zeby @ nie przyszla:D
 
reklama
citrus - ja też lubie gotować, ale niestety nie zawsze mam na to czas i siłe, coś wymyślnego przeważnie w weekend a w środku tygodnia zawsze szybkie obiadki :-p

perelka - u mnie tez brzydka pogoda i ciągle coś z tego nieba pokropuje, jak nic mamy już jesień, wszystkei liście już się robią żółte i jakoś tego lata już nie czuć
 
Do góry