reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

HEJ Noelle to twoje pierwsze dziecko?a powiedzcie dziewczyny jak u was z kibelkiem? bo ja latam jak porabana, gdzie wchodze tam patrze czy kibel jest:/ A podobno w drugim trymestrze mialo byc lepiej. Tak mi dzis smutno:-(nie moge sie pozbierac po smierci tej malej:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam i ja wieczorkiem,
my dzis na sankach szalelismy pozniej ikee odwiedzilismy ale jedynym zakupem byl hot dog gdyz nic nie znalezlismy :)

Zapominajka- to masz dzis powera na ciasta :) przy mnie Twoje pierniki pewnie tez by sie nie uchowaly :)

Marja- odpoczywaj i juz raczej daj reszte ciazy temu innemu lekarzowi poprowadzic, zaufany kompetentny lekarz to podstawa
wow sama spekulatius pieczesz? dzis program o tym ogladalam :) ja je kupuje ;)

k.a.j.a- dasz sobie rade, nie ty pierwsza nie ostatnia :)

u mnie tez cos sie ostatnio hormony odezwaly i lzy mi sie cisna o byle co... no ale trzeba wytrzymac

milej soboty
 
Nia , dokladnie bede trzymac sie tego lekarza - az mi ulzylo ,ze go znalazlam .
Sama zrobilam spekulatius - powiem Ci ,ze nei trudno sie je robi - ciasto raz dwa - powinno jedynie dluzej polezec w lodowce ale ja je dzis upieklam , bo sie nie moglam doczekac . Zakupilam na tchibo foremki specjalne do spekulatius - takie ladne z wzorkami - tam tez przepis byl i z niego zrobilam - do swiat nie doczekaja - bo sa pyszne:-))). Ale te z lidla tez uwieliam:-)
 
Uwaga, podejmuję ryzyko. Włączam Listy do M. Mam alergię na polskie filmy, ciekawe czy i ten okaże się być tragiczny :sorry2:
 
A mnie się nie podobał....

Włąśnei wróciłam ze spotkania klasowego, spotkaliśmy się po 13stu latach,ehh.... ale fajnie było:) tyle że już się zmyłam bo inaczej S musiałby w środku nocy po mnie jechać a tego bym pewnie też nie dotrzymała... a to 25km od wRO było.

Rano znów poleciałam do galerii. Ta ciąża naprawdę nas wypacza, wczoraj łaziłam 4h i nie znalazłam dla siebue nic a dziś w godzinę boską sukienkę i sweter:) mmmm jak pysznie rude:) a włosy od dziś mam czerwone:p bordoczerwone:p a co!
 
A ja walczę z bezsennością. Obudziłam się z bólem głowy po lewej stronie wyczuwalnym przy uscisku i jak się kladę na tą stronę i sie zeschizowałam że mam raka lub tętniaka i koniec ze spaniem.Egh głupota
Aż się głodna zrobiłam jak poczytałam o Waszych wypiekach. W tygodniu postaram się zrobić ciasteczka owsiane mniam jak ja je uwielbiam.
Zaczęła mnie też swędzieć skóra na brzuchu znak że rosnę :)
Miłej niedzieli Wam życzę :)
 
A ja wciąż poleguje... gardło nie przestaje boleć, mam nadzieje ze w koncu antybiotyk zacznie działaś... do tego od wczoraj doszedł mi mega bol głowy, dzis juz chyba sobie odpuszcze i wezme paracetamol...
Jutro wizyta u gina.... mam stresa...
 
reklama
Hej babole ;-)
Ja po pieczeniu padłam i wstałam dopiero teraz.

Zapominajka, ideany to dom, w którym ciastem drożdżowym pachnie ;-) Od razu jest przytulnie :tak:

No to fakt napachniłam w całym bloku :-D

Uwaga, podejmuję ryzyko. Włączam Listy do M. Mam alergię na polskie filmy, ciekawe czy i ten okaże się być tragiczny :sorry2:

I jak ci się podobał?


Mysiak będzie dobrze. Czytałam niedawno, że na tym etapie ciąży przeziębienie nie szkodzi maluszkowi. Ja też nadal walczę, ale to już chyba ostatnie dni i będę nówka.
Za jutro będę trzymała &&&&&

Nanu zazdroszczę tego łazikowania... Ja nie mam na razie czasu i mnie to wkurza, bo chętnie udałabym się na jakiś shopping :-p
 
Do góry