reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Realnie podchodzac do tematu wiem ze mysze bo potem vede plakac ze to moha wina,....a z drugiej strony temat mnie przerasta, wiem co mnie czeka wiec oddalam to podswiadonie....oj dlygo by gadac....ale trzeba bedie sie w koncu ruszyc z miejsca....
 
hej mamuśki :)

wiolo, camel- ruszac do lekarzy!!!!! :) ja pewnie tez bym zwlekala....oczywiscie ze sprawami dotyczacymi mojej osoby

kooska- ciesze sie waszym szczesciem....i oby tak dalej :)

filipia- super, ze chrzciny udane, podgladam was na blogu :) i stwierdzam, ze dzieciaki macie cudne

U nas dni mijaja w tempie blyskawicznym. Z dzieciakami albo zaliczamy kolejne place zabaw albo tworzymy cos w domu (jesli pogoda kiepska)...tworzymy z plasteliny, masy solnej, robimy ciasteczka, malujemy, rysujemy :), gramy, ukladamy.
W wolnych chwilach (ktorych mam niewiele) robie koszyki z papierowej wikliny (ucze sie)
Praktyki bede miala w pazdzierniku bo to ma byc w 3 semestrze, a ten zaczyna sie we wrzesniu. A ze wrzesien jest miesiacem adaptacyjnym to praktykowac nam każą od pazdziernika do konca grudnia. Juz gadalam z dyrektorka z przedszkola naszego (tego, do ktorego chodzi Ania) i nie bedzie problemu :) Darmowe ręce do pomocy na miesiąc zawsze sie przydadza.

Poza tym planujemy wymiane podlogi w kuchni i przedpokoju i zrobienie szafy ogromnej na korytarz. Juz dzisiaj kupilismy plytki na podloge i moj brat bedzie nam robil, a wtedy ja z dzieciakami uciekne na wies do rodzicow (ale to za jakies 2 tygodnie). Za rok malowanie scian i zmiana łóżek....w jeden rok nie wyrobimy z finansami niestety :(

Dzieciaki sa cudowne, gadaja bardzo duzo (czasami az za duzo-zwlaszcza Iza), bawia sie wspolnie z Ania super. Ania zazwyczaj jest pania przedszkolanka albo mama i im rozkazuje.....dopoki nie dochodzi do rękoczynów-nie wtrącam się :).
Uwielbiaja mi "pomagac", zwlaszcza w kuchni i wtedy musze kazdemu dac bardzo ważne zadanie do wykonania :)

wesolo u nas bardzo :)
 
Cześć dziewczyny.
Jestem żyje, ogólnie w porządku. Czytam was ale jakoś mam wrażenie ze nie mam co napisać bo dzień jak codzień wygląda tak samo.

Młody gada jak stary, bezproblemowo zaaklimatyzowal się w nowym przedszkolu, rozpieszczony ze szok (ale to akurat moja "zasluga"). Zakochal sie w Hani (na pytanie czy ja lubi odpowiedzial mi: tak, kocham ja :) ) za to tlucze sie z Piotrusiem :/ W pracy też się kręci. Rzeczywiście wciągnęłam się na tyle ze myślę juz o sprzedaży mieszkania i kupnie czegoś tutaj.

Dbajcie o siebie kobietki. Też by mi się zdało pójść zrobić przegląd np. Ginekologiczny bo od połogu nie byłam. Ale nigdy nie po drodze.

Kooska zazdroszczę, chciałabym znów tak sie poczuć, jak Ty teraz. Chyba emocjonalnie jestem w czarnej dupie :(

Filipia gratuluję uroczych dzieciaczków.

Moja mama przyjechała do nas na weekend. W sierpniu jedziemy do domu bo mój m. wystąpi w roli ojca chrzestnego :| urlop dopiero we wrześniu.



Aniazetka jak się czujesz?
 
Dziewczyny u nas dzis 9 stopni, deszcz w szyby wali i strasznie wieje. Siedzimy z dzieciakami w domu a byl plan wycieczki z ogniskiem i lowienie ryb. Ech...
 
U nas też upał... ledwo na nogach stoję ;) Ale na szczęście Zosia śpi trzy godziny już ;) Zapowiadają dwa tygodnie taki gorąc, a ja akurat za dwa tygodnie nad bajoro wyruszam ;)
 
reklama
Hej mamusie , u mnie czas tak szybko mija nie ma czasu na siedzenie w domu ,ciągle jest coś do zrobienia (dom to skarbonka ) ciągle coś ulepszamy remontujemy .
Już jesteśmy całkiem odpieluchowani nawet w nocy już jej nie zakładam ,szybko nam to jakoś poszło a myślałam ,że będzie gorzej .

Wakacje przekładamy z miesiąca na miesiąc ciągle coś wypada .Ma nadzieje ze uda nam się gdzieś pojechać przynajmniej na weekend
.
Camel ,wiolonczela - zdrówka życzę oby wszystko dobrze poszło .

Filipia- fajne masz te dzieciaczki az zazdroszczę parki mi niestety brak odwagi na dwójkę .

Kooska - fajnie i o to chodzi w związku by nie tyko seks był fajny ale było coś jeszcze .
 
Do góry