reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Witch Zośka już na miejscu nie usiedzi;) Już widzę, że zaczyna się okres, który mnie bardzo wkurzał u Filipa. Ucieka, wyrywa się, nie wysiedzi przy jedzeniu. Filipowi ustępowałam, latałam za nim z miską, przy Zośce staram się nie popełniać tych błędów. Ale dodatkowo Zośka ma jakiś uraz do samochodu. Jak tylko ją wsadzę w fotelik, to zaczyna się drzeć. Wyjazd na Mazury, to wyjazd na luzie, jak dojedziemy, to dojedziemy. Będziemy stawać 10 razy, ale dotrzemy na miejsce. Zorganizowane wczasy to wyższa szkoła jazdy. Trzeba się podporządkować godzinom i terminom, a to już z dzieciakami trudne. Poczekamy aż Zofia zacznie sama chodzić i może na wiosnę gdzieś się wybierzemy;)

Ale jestem niewyspana. Zośka daje popalić, a jak rano chcę odespać, to Fi zaczyna wrzaski. Chyba wynajmę pokój w hotelu, zostawię M. z dzieciakami i niech sobie radzi, bo w końcu zasnę na stojąco;)
 
reklama
Cześć mamuśki...Ja choruję, już 3 tydzien, wzielam 3 dni wolnego + weekend i może dojdę do siebie...Jasiek puk puk odpukac jeszcze nie załapał ode mnie tego dziadostwa...
Zimno się zrobiło jak cholera że nie chce sie wychodzic...jutro zamierzam skorzystac z obecności małżonka do południa i umyć okna i powiesić czyste firanki i uprać pościel...tak żeby było przyjemniej, bo potem mogę nie mieć czasu na atakie ceregiele...
Jak długo śpią jesli spią..wasze pociechy...Bo Janek potrafi 2,5 - 3 h? czy to normalne w tym wieku?

Czy wasze dzieciaki mają już wszystkie zęby...u nas nadal żadnej piątki.....
 
U nas wszystkie zęby od dawna już są. Ale nic się nie martw - im później wyjdą, tym będą zdrowsze. Nie wiem jak u Was, ale mój młody dosłownie chwilkę pozwala sobie przeszorować zęby... Większość czasu spędza gryząc szczoteczkę.
A jeśli chodzi o drzemki, to śpi tyle co przedszkole pozwala 1-1,5h, w czasie weekendu śpi tylko, gdy jedziemy samochodem - 15-30minut.
A ty się tam kuruj, co byś reszty rodziny nie zarażała... Okna mogą poczekać - a jak Ciebie przewieje, to będzie gorzej.
 
U nas też piątek brak, ale ostatnio Filip dziwny więc może się coś czai. W nocy popłakuje przez sen, marudzi, wszystko pcha do buzi. No i wszystkie szczoteczki pogryzione;)

Camel zdrowia, mnie coś rozkłada, ale się nie daję, za to Zośka dziś chora okropnie. Zasnęła, może pośpi, lepiej się poczuje, bo żal było na nią patrzeć.

A ja dziś miałam rozprawę, mnie przesłuchali, pani z ZUS słowem się nie odezwała, nawet pytania nie zadała, niby wszystko jasne, a 5 listopada kolejna sprawa, tym razem ze świadkami. Tak sobie myślę, mnie stać, żeby sobie tak dyndać od połowy maja bez macierzyńskiego, ale gdyby coś takiego spotkało kogoś, dla kogo to jest jedyne źródło utrzymania... Masakra.
 
camel moja O. jak pamietasz, nigdy nie byla chetna do spania :D drzemki powoli odchodza w zapomnienie. Czasami jeszcze w przedszkolu pospi godzinke. No ale przesypia (nareszcie!!) cale noce od 19 do 6.30-7.00 :) Klade ja do lozka, mowie jej dobranoc, ona macha lapka "papa" i wychodze. Koniec godzinnych krzykow i darcia sie po nocach :)
Zdrowka!
 
Mój w weekend tez pociąga 3 godziny a potem wieczorem dramat. W przedszkolu może godzina, półtorej ale późno bo dopiero kolo 14. Późno chodzi spać bo po 22. Czasem o 23 zaśnie dopiero i to juz z płaczem bo ja zniecierpliwiona w końcu się na niego wydre :/
Tez krótko myjemy zabki ale myjemy. W przedszkolu mają akademie aquafresh wiec zaznajomiony. Piątka jest jedną. Ostatnio ku memu zdziwieniu ja odkryłam.
U nas była jelitowka. W niedziele Leon sraczka i wymioty, w poniedziałek ja a we wtorek mąż podróż z delegacji spędził mocno goniony. Pełen detox.

Camel odpuść okna w taki ziab jak żeś przeziębiona.
 
reklama
okna odpuscilam

oczywiscie opisalam sie jak glupia a opublikowalo tylko jedno powyzsze zdanie....


co do budzenia u nas odpada, jasiek jak go za wczesnie obudze lub wybudzi go cos niespodziewanego jest nie do wytrzymania, totalny foch placz i marudzenie min 2 h wiec juz nawet nie ryzykuje.....
 
Ostatnia edycja:
Do góry