reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Kooska, mi tam jego spanie nie przeszkadza. W przedszkolu śpi mało i ostatnio nie ma z nim problemów wieczorami, a w weekend, jak pośpi dłużej, to my mamy wakacje. Wieczorem też zazwyczaj nie ma problemów, bo jak nie śpi, to ostatnio ładnie leży w łóżeczko.

A Fifi od poniedziałku będzie przedszkolakiem. W zasadzie już dziś było pasowanie, ja nie byłam, ale M. mi nagrał filmik. Jak oglądałam, to płakałam. Tańczył, śpiewał, pokazywał, że się nadaje na przedszkolaczka. Co prawda za nic w świecie nie chce sikać do nocnika, ale jakoś go nauczymy;)
 
reklama
Dziewczynki dzisiaj o 15.20 powitaliśmy naszego synka na świecie. 3840 gram i 57 cm szczęścia. Jestem przeszczęśliwa, ze już jest z nami i ciąża sie skończyła. Leżę na pooperacyjnej, za jakieś 2 godziny bedą mnie pionizowac.
U mnie Mała śpi max. 2 godziny w weekendy, w żłobku ok. 1-1,5 h, noce przesypia całe.
 
Brawo, brawo, brawo!!!! Gratuluję!!! Aż się popłakałam!!! Mam nadzieję, że czujesz się dobrze i z maluszkiem wszystko w porządku!!! Dochodźcie do siebie i szybciutko do domu, bo tam najlepiej!!!
 
Aniazetka gratuluję. Dzisiaj po 15 umarł moj dziadek i tak sobie myslę jak to życie przeplata sie ze śmiercia.

Dużo szczescia zdrowia i siły na to życie dla Twojego synka :)

Napiszę Wam jeszcze cos ciekawego dziś po 15.00 moj syn zaczął wyc jak szalony płakał nieustannie przez dwie godziny, moj dziadek bardzo go kochał i teraz w szpitalu dopytywał o niego jeszcze w momentach jako takiej swiadomości. Franio raczej ąz tak nie wyje, to serio rzadkość , wiec dopytuje co mu jest. A on do mnie ze boli go w buzi. ok. Potem do mnie mamo zobacz tam i cos mi pokazuje ,wiec dopytuje co tam jest,ale on nic,że nic. A teraz jeszcze przed snem tekst, po moim tekscie, że Pawełek poszedł do nieba, że on go widzi i że jest wysoko. Pewnie nadinterpretuje, ale i tak to dziwne i niesamowite
 
Ostatnia edycja:
Dziękuje dziewczyny, czuje sie już znośnie, właśnie wstałam po nocy, rana ciągnie, ale daje radę.
Wiolonczela kondolencje z powodu śmierci dziadka, kiedyś słyszałam, ze dzieci widzą zmarłych, ale jak jest na prawdę to chyba nigdy sie nie dowiemy.
 
reklama
Aniazetka, gratulacje i niech zdrowo rośnie. A jakie imię wybraliście bo chyba mi umknęło?

Wiolon, współczucia ze straty.

U nas młode zagilane. Młoda chodzi do przedszkola aczkolwiek niechętnie. Może się kiedyś przekona.
 
Do góry