reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Wesołych Świąt Kobietki!!!!!!!!!

kooska-gratulacje :)

u nas po staremu...szkoła (moja), przedszkole (Ania), praca (mąż), dom (bliźniaki).... trochę chorujemy, trochę się trzymamy i tak w kółko
 
reklama
Jak tam po świętach Dziewczyny? U nas spokojnie, byliśmy sami, moi rodzice wczoraj przyjechali z prezentami, bo wcześniej byli chorzy. Tak wiec luzik, podobały mi sie te święta takie leniwe.
Kooska jak sie czujesz?
Szczęśliwego Nowego Roku :))
 
U nas święta w rozjazdach. Wigilia u babci, pierwszy dzień świąt u mojego taty, drugi u teściów. Nie znaczy to, że się nie orobiłam... co wieczór wracaliśmy do domu i trzeba było coś jeść na kolacje i śniadania. A wczoraj nasza Zosia skończyła roczek więc nadal jesteśmy w imprezowym nastroju. Wczoraj stado gości, dziś niedobitki, którzy nie nie mogli wczoraj. Powiem Wam, że nie mogę uwierzyć, że to już rok... A za chwilę nasze dzieciaki będą kończyć trzy latka... Leci ten czas jak szalony.
 
Hej laseczki..u mnie swieta expresowo przelecialy....nowy rok spokojniej....bylismy u znajomych osiedlowych..tzn. 4 pary z dzieciakami w tym 3 majowe w wieku mlodego a jedno 1,3 roku. Nawet fajnie bylo. Dzieci dotrwaly do polnocy i nie mialy zamiaru spac....
Poza tym po staremu....

A tak w ogole Szczesliwego Nowego Roku....


Filipia...sto lat dla damy....niech zdrowo rosnie...
 
Hej kobiety. Miałam wykrzaczone forum bo zapomniałam hasła i nie szło zresetować ale Camel mi pomogła i jestem. Serdeczne dzięki Camel.

Najlepszego na Nowy Rok!!

Kooska zaskakujące wieści. Ale jak przyjemnie zaskakujące. Gratulacje i rosnij okraglutka :)

Rodzeństwo dobra rzecz. Widzę jak Leon się bawił z innymi dziećmi przez święta i sylwestra. No dziecka nie ma. Tylko trzeba pilnować żeby domu nie rozniesli :)

Aniazetka jak tylko odpuszcza mrozy :)
 
Czesc dziewczynki. No Kooska takich wiadomości to sie nie spodziewałyśmy, życzę szczęścia i miłości prawdziwej, wiecznej i co tam tylko jeszcze Ci trzeba. Kochane wszystkiego dobrego w tym Nowym Roku dla Was, by się układało po Waszej myśli. U nas też wolny czas mija ekspresowo wprawdzie wolne do 7, ale jutro mam hospitacje i jadę na lekcje pokazowe, także wolnego jakby nie było, ale nic to miesiąc pracy i ferie, tylko jak tu sie wyrobic z materiałem i to jeszcze tak, by dzieci go przyswoiły. U nas mrozu okropne, ale śniegu niet
 
U nas tez brak sniegu.....Jaskowe sanki juz 3 sezon czekaja niemal nietkniete...

Jutro do pracy...a tak bardzo mi sie nie chce... Na szczescie sroda wolna
 
reklama
Witam i ja w Nowym Roku! Spełnienia marzeń Wam życzę!

Za to nam się kończy stary, a zaczyna nowy z nowymi wyzwaniami. U młodego mam stwierdzony autyzm dziecięcy - zaświadczenie lekarskie od psychiatry. Mam jeszcze orzeczenie o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju (miałam je zrobione jak M miał ok 1,5roku). Teraz jesteśmy w trakcie uzyskiwania orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego. Jestem już po wizycie psychologicznej. Czeka mnie jeszcze jedna razem z młodym i wizyta u neurologopedy. I będziemy ćwiczyć - na szczęście sporą część zajęć młody będzie miał w trakcie zajęć przedszkolnych, więc odpada nam dowożenie. Na ten moment szukam, szperam i sprawdzam co z tym dalej robić (chociaż mam nadzieję, że to terapeuci mi powiedzą).
 
Do góry