reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Widać jesteś dowodem na to ze nie am co się bać. Ciesze się ze ciąża się świetnie rozwija i ze Ty masz się dobrze i zazdroszczę Wam tych dzidziuskow; )
 
reklama
Ewcia to do dzieła :)
Trzymam kciuki aby wyniki męża były w porządku.
Kooska niech zarazki Cię omijają, zdrówka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Ech Aniazetka w porę czas bo właśnie jesteśmy w domu. W poniedziałek m. ma badania. Wynik za jakieś 10 dni. On oczywiście czarnowidzi. Ja próbuje się nie dać pokonać tym jego myślom mutantom ale nie powiem. Lekko nie jest pod względem psychicznym.
A to żeby dalej polecieć pesymizm uspilismy dziś psiaka. Juz był stary i niedolezny, cierpiał. A to był taki ostatni ożywiony "symbol" mojego zmarłego ojca. Bo to jego pies był. Widziałam ze mama chwileczkę miała załamanie głosu. Ech takie to życie i przemijanie. Później zostają po nas tylko zdjecia w ramkach.
A o rodzenstwie mysle, ale widzę ze jak z pierwszym - nigdy nie jest dobry moment :)
 
Ewcia ❤ trzymam kciuki! Przykro z powodu psiaka...
Wiesz, chyba kazdy ma jakies takie trudne momenty i sprawy w zyciu, ktore zatruwaja codziennosc. Jak nie druga polowka to praca, albo rodzina, albo zdrowie, albo cos jeszcze... trzymaj sie kochana mocno.
 
Ewcia będzie dobrze, tego się trzymaj, a z psem przykra sprawa, ale szkoda by było aby się męczył.
Ja zdecydowałam się na drugie, bo wiek już robił swoje i wiem, że gdybym czekała na dobry moment to by go nie było. Zresztą cieżko wrócić do pieluch, gdy pierwszy maluch już taki duży i samodzielny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Ewcia współczucia, ale trzeba być dobrej myśli.

Niedługo zaczyna się sezon urodzinowy, dwa miesiące - myślicie już powoli o tym?
 
hej mamuśki. Ja sedze w pracy ale dzis luz akis, ludzie sie do swiat przygotowuja wiec mi to pasuje.
we wtorek Janek mial usuwany 3 migdal. az tak zle nie bylo, ale z wielkim bolem patrzy sie na dziecko po narkozie. Naprawde podziwiam rodzicow dzieci przewlekle chorych, musza miec na prawde duzo siły. mi serce pekało.
janek czuje sie juz coraz lepiej, ale nadal skarzy sie ze gardelko boli. ale pocieszam sie ze z dnia na dzien bedzie tylko lepiej.

Ewcia jak wyniki męza...jak on tam to wszystko znosi psychicznie...i jak wy to znosicie. Mam nadzieje ze wszysto dobrze i wyniki dobre.

a poza tym dziewczyny prawie swieta mamy wiec Wesolych i Zdrowych świąt.... i buziaki dla waszych maluchów...
 
Hej Camel. Hej dziewczęta.

Wesołych Świąt dla Wszystkich!

Ten tydzień przyniósł nam dobra nowinę. Tzn test m był negatywny. Doktorek mówi że już nic się nie wydarzy i żeby uznawać się za zdrowego. Tak więc było szybkie postanowienie nie pale, nie pije i biegam, w którym wytrwal ze 3 dni :)
Uff...ogromny ciężar zszedł nam z pleców.

Pozdrawiam Was i ściskam świątecznie.
 
Wesołych Świat Dziewczyny :)
Ewcia to super, ze wyniki w porządku, właśnie czekałam na informacje od Ciebie.
Camel zdrówka dla Jasia, pocieszające jest to, ze on nawet nie będzie pamiętał zabiegu.
Ja skończyłam gotowanie świąteczne, zostajemy u siebie w domu, a mimo wszystko trochę tych przygotowań było.
Odpoczywajcie przez te kilka wolnych dni.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
reklama
Hej Laseczki, ja tam u Was?
Ewcia super że wyniki dobre. Liczyłam na to po cichu.
Elajar, wszystkiego dobrego dla dzieciaków, bo chyba kończyły ostatnio jakos 3 latka...

Niedlugo sezon urodzinowy naszych maluchów..kurcze...to juz 3 lata - SZOK:szok:....

u mnie nic ciekawego, mlody po przebojach z migdalem wrocil juz na szczescie do przedszkola...
jakos na nic ostatnio nie mam czasu, nie wyrabiam sie z niczym..a za plecami wielka sterta prasowania....kto lubi niech sie teleportuje do mnie i niech wyprasuje mi te pare suszarek prania po calym tygodniu...
 
Do góry