reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Kijaneczka, też mam 24, właśnie od dziś :))))

DZIĘKI dziewczyny!!

To mój tort, który ma pięć tryliardów kalorii :-D Tort jest czekoladowy, przełożony konfiturą wiśniową i gęstym kremem czekoladowym, polany czekoladą i obłożony bitą śmietaną plus ciasteczkami w czekoladzie. Nie umiem dekorować tortów, nie mam szprycy, stąd jego wygląd jest mocno dyskusyjny :-D

Zdjęcie3263.jpg Aaaaa... no i oczywiście na dodatek zdjęcie zrobiłam telefonem komórkowym, więc tort wygląda na KRZYWY...
 
Ostatnia edycja:
citrus- pysznie wyglada :)

dziewczyny ze starszymi pociechami-biedroneczka juz wyzej poruszyla ten temat-
jakie lozeczko sprawiacie starszym pociechom? moj syn chce pietrowe ze zjezdzalnia :), ale troche sie boje, wiecie moze od jakiego wieku mozna takie lozeczko dac dziecku? oczywiscie nie te pietrowe pod sam sufit tylko te metrowe
 
AGARA! Moja też, o 7 rano, więc będę chyba najwcześniej z Was :)

Wszystko ciekawe to co piszecie a jak wspomniałaś George co kraj to obyczaj różni ludzie obyczaje i coś co dla nas dziwne dla nich naturalne , różna nas religie i tradycje sposób bycia i życia również ;) Chociaż mój mąż jest wyznawcą innej religii nie mamy w domu z tym jakiegoś większego problemu chociaż tak jak mówiłam wydaje mi się że zgrzyty nadejdą kiedy pojawi się dziecko :) ale nie ma co zakładać z góry :)

A jesli chodzi o wizyty to moja jest jutro :) :tak:

Oczywiście będę trzymała kciuki!!!Za Cytrynke też :tak:

Torcik wygląda pyyysznie i bardzo bym chętnie zagłębiła w niego swoje ząbki:-D

Co do łóżeczek, to Igusiowi na razie nie będziemy zmieniać. Śpi już w takim starszym i musi mu jeszcze na jakiś czas wystarczyć.
Dla maluszka chcemy kupić takie właśnie z komodą
bardzo mi się to podoba:

1000x901c_lozeczko-z-komoda-pa-587185.jpg
NO ale cenę też ma ekhm
Na początku i tak będzie stało w naszej sypialni.

A potem jak maluszek podrośnie to pewnie pokombinujemy z piętrowym. Ale to jeszcze czas.
 
ja wlasnie chcialam Nielsowi lozeczko zwedzic dla dzidzi, gdyz ma jeszcze to 70x140 a jemu cos nowego:) na szczescie mam jeszcze troche czasu by to przemyslec
 
ja planuje młodszego dac do łóżeczka ze szczebelkami a tego starszego na kanapę już ;p
tylko nie wiem jak mi się plan uda bo starszy nie zaśnie jak nie ma szczebelek bo wyłazi ciągle ;/
 
reklama
Do góry