reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Lumo ja też jestem senna, bardziej niż bardzo.

Agara może nie trafiłaś na lekarza tylko kogoś kto medycynę skończył :confused:. Ja nie umiem odpowiedzieć na pytanie kiedy zaczyna się człowiek.
 
reklama
Witam
Polozylam moje dziecie spac i nareszcie moge odpoczac, ale chyba znalazlam przyczyne jej dzisiejszego marudzenia, zeby, bo co rusz wpychala sobie jakies rzeczy do buzi by grysc, usliniona do pasa, dopiero po nurofenie sie uspokoila, teraz czekam kiedy czworka sie jakas pojawi.
Citrus to racja dookola bombarduja nas smieciowym jedzeniem i naprawde znam matki ktore tak karmia dzieci jak w reklamie, a nutella to juz chyba wogole sam cukier (bo z tego co widzialam jest w skladzie na drugiej pozycji, zreszta i te herbatki granulowane dla niemowlat to tez jeden wielki cukier na 100g zawieraja jakos 96 g weglowodanow masakra, sam cukier i tym podobne.

Iowka przykro mi bardzo tule mocno, wiem co przezywasz, ale pamietaj dla kazdego kiedys zaswieci slonce

Co do sennosci to tez czesto mi sie to zdaza szczegolnie w srodku dnia mialabym ochote uciac sobie drzemke
 
Olga więc muszę odsunąć złe myśli ... jeśli się oczywiście uda

Zapominajka no właśnie nie wiem kto to był przestawiał się jako lekarz ginekolog :)haha ale ok niech mu będzie ja i tak swoje myślę ..


Jeśli chodzi o senność dziewczyny to ja byłam senna w pierwszym miesiącu matko co ja się wtedy naziewałam a teraz to właśnie jestem nocny MAREK :) i tak buszuje a rano budze się bo mam zgagę okropność
 
Ostatnia edycja:
Iwonka martwiłam się o Ciebie i niestety sprawdziło się, niech to szlag... Tyle dziewczyn opuściło forum aż strach pomyśleć :( Mam nadzieję że wkrótce przezwyciężysz ból i staniesz twardo na nogi, zbierzesz odwagę a w nagrodę Bóg pobłogosławi cię pięknym dzieciaczkiem, ciebie i wszystkie inne mamy które maleństwa straciły przed narodzeniem. My wszystkie łączymy się z wami w bólu i smutku i na pewno nie zapomnimy ani o was ani o waszych aniołkach :( tulę mocno i mam nadzieję że słońce niedługo zaświeci nad twoją głową.

/ ja wreszcie mam wolne po 10cio dniowy maratonie. Masakra mój M. czasem zachowuje się tak jak by zupełnie mu nie zależało na niczym tylko na jego wygodzie zupełnie ignorując mnie, obowiązki i potrzeby. Kurde jak temu mężczyźnie przemówić do rozsądku żeby zrozumiał że teraz właśnie najbardziej potrzebuje jego pomocy...
 
niestety naszym mezczyznom trzeba wszystko dokladnie wytlumaczyc , pokazac co kiedy i gdzie maja zrobic, i czesto nie mamy juz na to ochoty i sie same zabieramy za robote.niestety.moj M jest dosyc wyrozumialy ale do roboty tez sie nie garnie, niestety....a ja naprawde nie mam czasem sily wstac z lozka. :( och Ci mezczyzni.... :p
 
Witajcie po ciężkim dniu, dopiero po 19 dotarłam od rana do domu, na szczęście dzisiejsza wizyta udana, więcej w odpowiednim wątku.

SPokojnej nocki!
 
Mój sam nie każe mi robić jakiś tam ciężkich prac domowych a jak nie daj Boże usiądę na podłodze albo nie wiem co innego to zaraz gada że to nie dobre dla dziecka i dla mnie no nie mogę normalnie ale jakoś to przeżyjemy ... :)


Napisałam ciężkich prac domowych to zabrzmiało jak malowanie przenoszenie mebli jakieś remonty :) niemniej jednak nie o to chodziło :) a zresztą prowadzenie domu mieszkania mimo wszystko jest męczące :) wiec można to zaliczyć do ciężkich prac :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry