reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
u mnie kolejna noc katastrofa, maly wstawal co godzine, i nie dalo rady spac... ach co to bedzie z dwojka...

kartagina- wow jeszcze 4 dziecko? ja nie wiem jak z dwojka sobie rade dam :) my tez 2 razy stracilismy, teraz ta ciaza tez sie troche problematyczna porobila i ja wiem ze u mnie po tym dzicku wiecej dzieci nie bedzie, wiec podziwiam ze jeszcze myslisz o kolejnym, super mama z Ciebie
tez z opryszczka slyszalam ze najwazniejsze by nie przeniesc na dol ;)

wiikki- a ja czasem chcialabym miec tyle sil i energii co ty :) to mieszkanie wynajmujecie? jesli jest az taki grzyb to przeciez spoldzielnia lub wlasciciel musza sie tym zajac... ja mam niestety negatywne doswiadczenia z grzybem- nawet mi astme juz podejrzewano- a jak maly mi zaczal kaslac ze sie prawie dusil a chory nie byl to powiedzielismy dosc i w lipcu zmienilismy mieszkanie, teraz zadne z nas -poza choroba- kaszlu nie ma

Noelle- mi tez nogi puchna... u mnie narazie lekarz stwierdzil ze w normie wszystko wiec nie mam sie czym przejmowac... natomiast jesli ta opuchlizna jest az tak duza to powinnas chyba skosultowac z lekarzem, bo to roznie bywa a opuchlizna jest tez znakiem wielu ciazowych dolegliwosci wiec nie mozna bagatelizowac

tylko chwilka- skurcze ustaly? napisz cos bo sie marwtimy
 
Cześć dziołchy z rana :)

Nooo niektóre z was spać nie mogą w nocy - nie zazdroszczę. Mnie codziennie rano budzi mężowy jak się szykuje do pracy i potem jak już zdołam przyłapać komara to dziewczyny wstają do szkoły i po tej pobudce już nie zasnę :/

Ja od wczoraj piorę ubranka dla małej - na razie piorę, jeszcze nie wiem kiedy będę prasowała. Dziś będzie kolejna dostawa ubranek - mama podała całą walizkę rzeczy z anglii i znowu będę miała co prać ;)
 
Witam Was moje drogie Majóweczki :-)
oj trochę mnie tu nie było , ale już wszystko tłumaczę moja niespełna dwulatka od stycznie na zmianę ze mną co dwa tygodnie choruję , a ja dostaje *******ca już od siedzenia ciągłego w domu , dobiją mnie to okrutnie nigdy nie byłam tak ograniczona ja teraz że nawet do sklepu po "śmietanę " nie mogłam wyjść:-( , jedyna rozrywka były wizyty u lekarza na szczęście u naszego młodego wszystko ok jak był malutki i drobniutki tak jest w 30 tyg wazył ok 1,40 ale lekarz mówi że ja nie rodzę dużych dzieci :-D Miałam taką anginę że musiałam brać antybiotyk , 4 dni na domowym leczeniu mnie wykończyło , a po jednej dawce antybiotyku czułam się jak młody Bóg heheheh. Mam nadzieję że teraz juz do końca ciąży będzie już tylko jak najlepiej. Nie mam apetytu na normalne jedzenie , ale ciągle chodzę i szukam smaków najbardziej wchodzą mi owoce potrafię po 4 pomarańcze na raz zjeść :szok:
Zaczynam wić gniazdo i wyszukuję mojemu K co by tutaj zmienić u nas w mieszkaniu, przy okazji remontu pokoju dla dzieci chcę zmienić trochę salon , ale K się wścieka że ja sobie nie zdaje sprawy jaka to będzie rozpierdziucha bo wymysliłam przewieszanie tv na inna ścianę co się wiąze z kuciem w scianach żeby kable pochować i przeróbka światła , a mi tylko chodzi żeby było jak najwięcej przestrzeni bo jak się pojawi Miłek to już całkiem się nie pomieścimy noi żeby było świeżo odnowione na powitanie syna :-)

Przepraszam ze nie odpisuję każdej z osobna ale nie jestem w stanie , bo jak widzę 20 stron dziennie to :szok:
Tak jak większość z was mam problem ze spaniem w nocy obudzę się o 4 nad ranem i juz po spaniu, noi zgaga przeklęta co bym nie zjadła czy najdła się jak świnia to i tak mam
a wiecie co mi się jeszcze dzieje często łapie mnie okropny skurcz w nogę (łydkę ) magnez biorę 2 razy dziennie po 2 tabletki.
 
Ostatnia edycja:
dd kochane:-)

ach jakie wy dzielne jestescie, pierzecie, szykujecie...ja nic jeszcze nie zrobilam, bo nie mam czasu, wszystko w kartonach, wozek nie zamowiony, lozeczko nie kupione...niezle, co:-D

S mowi, ze poki co mozemy je w trolleyu wozic:-D 330x250_thumb_8a78865229096b0b4af250b40737d355.jpg
 

Załączniki

  • 330x250_thumb_8a78865229096b0b4af250b40737d355.jpg
    330x250_thumb_8a78865229096b0b4af250b40737d355.jpg
    12 KB · Wyświetleń: 20
Kaja nie ma co się spinać, Wy jeszcze macie kupę czasu na zakupy - a z resztą znając Twoje możliwości zakupowe to ogarniesz to w ciągu pół godziny ;-)
 
kaja :-D:-D:-D

akkm - synrom wicia gniazda ;-) Mam tak samo. Jutro jedziemy do Ikei po nowe szafki :tak: Komoda dla Julka zamówiona :tak:

Aśka - pierzesz ciuszki w dziecinnym proszku już? Ja poczekam na komodę.... Ale doczekać się już nie mogę ;-)
 
Dzięki Zapo za radę, spróbuję spirytus i tak do pępka muszę zakupić. A że sama pić nie moge to reszta na ścianie wyląduje.
Właścicielowi zgłaszaliśmy to dostarczyl nam jakąś chemie, spśikaliśmy ale całkiem nie został wybity. Taki urok mieszkania na ostatnim piętrze, wilgotne ściany, wszystko przemaka, żadnego daszka nie ma.

Kaja a kiedy orientacyjnie jest w planach wypuszczenie Was do domku? A zakupami się nie martw Ty z Twoja organizacją szybko sobie poradzisz :)

Ja włożyłam 1 pranie ciuszków ogólnie jak wszytsko zaczęła segregować to stwierdziłam, że moja córa ma 3 razy wiecej rzeczy do 3 msc życia niż ja i mąż razem wzięci. Nie wiem kiedy ona w tym wychodzi przydalyby się bliźniaki :p
 
reklama
Kaja Aśka ma racje zakupy teraz to nie problem , jeśli wiesz co chcesz potrzebujesz siadasz zamawiasz i na następny dzień masz w domu. Jak już będziecie wiedzieć że wychodzicie do domu to wtedy zamówisz sobie wszystko. Teraz nie potrzebnie by stało i kurzyło się. a ja właśnie zamówiłam wózek blizniaczy BJ city mini double puki mam kase bo zaraz się rozejdzie.
 
Do góry