reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Dziewczyny wszystkie z wagą wrócicie do formy, jak karmienie nie pomoże to założymy wątek Fit Mamusiek:-D

Kaska rodzić rodzić!
Sembo nie załamuj się, jestem jeszcze ja i zobacz na mój suwaczek pod tytułem TERMIN JUŻ MINĄŁ.

Jade jutro do Krk bo tyle razy przekładałam z powodu niby porodu, że już mam w dupie i w końcu muszę się spotkać z moimi dziewczynami, strasznie się ciesze! Mam 200 km więc jest nadzieja że urodzę haha.
 
reklama
marciosz podziwiam za odwagę! Mój A. jest ze Stalowej i chcieliśmy pojechać odwiedzić jego Mamę ale ja się boję ryzykować, że w drodze zacznę rodzić :-D
 
Dziewczyny no PODOBNO karmiąc piersią szybko zrzuci się "nadbagaż" ale w cuda nie wierzę bo przy moim wzroście (162cm) będzie to trwało.... Zresztą nie wiem czy będę mogła karmić piersią... Chciałabym, ale jak widać np Natalii nie udało się mimo chęci.

Sembo, kolorowa - mojej twarzy też się oberwało. W dodatku mam siostrę bliźniaczkę i wiecie - wszyscy nas porównują wrrrrrrrrrrrrrrrr Moja twarz to istny "księżyc w pełni" :szok: Właśnie wtrąbiłam na obiad jajko sadzone z cukinią z grilla (patelni grillowej).... Ale mam ochotę na loda!!!!!!!!!! :baffled::baffled:

marciosz, Aśka, czyżbyście teraz Wy zator w kolejce robiły?? :-D
 
Ostatnia edycja:
Jestem już po KTG iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii i DOOPA :-);-) nawet jednego surczybyka nie było :wściekła/y:
A teraz jak jestem w domu to brzuch mi się spina i ból trochę mocniejszy jak na @. Nie wiem czy to złośliwość mojego dziecia czy jak????:szok:
Jak się do poniedziałku nic nie będzie działo to mam się stawić do przyjęcia na oddział. Ufffffffffffff myślałam, że to nigdy nie nadejdzie ;-) A tak to już wiem, że w poniedziałek będę wiedziała co dalej ;-)

Eklerka
ten czop to taki krwisty i sporo go było i się paćka od rana jeszcze po trochu. Lekarka ta co mnie badała kazała się poseksić z mężowym to będzie szybciej :-);-) Zaraz wygonię dzieci z domu i trzeba będzie się zastosować do zaleceń lekarskich :-D:tak::tak::tak:

Kasienka
Huuuuuuuuuuuura jest nadzieja, że się szybko rozkręci .... widać światełko w tunelu. Trzymam &U&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Sembo wybij se z głowy bycie czerwcówką :no:

Ja też już mam 23 kg na + ale jestem pełna nadziei że mi to szybko spadnie.
 
Czesc dziewczynki melduje sie ze zyje hehe:-)normalnie nie mam na nic czasu,maly jak nie na cycu to odpoczywam.ogolnie czuje sie tak sobie i generalnie musze jak najmniej chodzic i siadac zeby rana mi sie nie rozeszla bo juz we wtorek nie mialam szwow bo sie rozpuscily i polozna kazala mi lezec bo rana jeszcze nie wygojona.ale wiadomo przy malym lezec sie komletnie nie da i czasami az sie boje zeby mi tam nie popekalo,do tego mecze sie z przyjacielami hemoroidkami i zaliczylam juz dzien ciaglego placzu z byle powodu:-)maly jak nie je to spi albo wrzeszczy na caly regulator i sie zlosci strasznie:-Di straszny z niego glodomorek potrafi z 3 cycow na jedno karmienie i butle jeszcze musze dac bo glodny.ale walczymy o karmienie piersia bo juz mialam karmic mm bo mam pogryzione brodawki i strasznie bola ale na szczescie uratowala nas polozna ktora pokazala mi jak przystawic z oslonkami i powoli sie goja a boli tylko jak sie przyssie a pozniej juz jest ok.no to tyle u nas jak juz dojde do siebie i bede bardziej wszystko ogarniac pewnie bede czesciej zagladac bo teraz to mam malo czasu dla siebie a to co mam wole poswiecic na odpoczynek niz na internet takze wybaczcie moja nieobecnosc:zawstydzona/y:
 
Aśka a widzisz jakieś lepsze perspektywy dla mnie? :D poród się nie chce zacząć a masaż szyjki mam 31 maja ...:no:

Moja twarz to jeden wielki pucek, nie mogę patrzeć na mój profil, mam dwa podbródki :/ w sumie już nie mam nic szczupłego, nawet ramiona mam jak pale drewna. Zdecydowanie nigdy w życiu nie wyglądałam tak brzydko jak w 9 miesiącu ...
 
Ostatnia edycja:
no właśnie PolaTola czasami po prostu nie wychodzi to karmienie, u mnie to było spowodowane przez stres a dodatkowo jak się okazało to te tablety, które mi ginka kazała brać na to obkurczanie mogą spowodować zatrzymanie laktacji....ale oczywiście tego wcześniej mi nikt nie powiedział. Teraz popijam sobie już herbatki na laktację bo mi smakują ale w cycach posucha.

Mdła przepraszam:sorry2: ale dobrze czytać, że nie tylko ja mam noce do d.py

Fiołkowa jak czytam o Twojej Łucji to czasami tak jakbym swoją widziała

Zapo przykro, że to skaza bo faktycznie dieta rygor. A może jeszcze z pediatrą to skonsultuj...

Citrus super, że mati przybiera....200g wow wynik imponujący

Za wszystkie chętne do rozpakowania niezmiennie trzymam kciuki...:-):tak:
Moja mała złośnica śpi (wreszcie:-)) a mężowy pojechał złożyć moje papiery o urlop macierzyński więc mam chwilkę spokoju i chyba się zdrzemnę:tak:
A dziewczyny, załatwiała już któraś z Was formalności z becikowym? Za który rok trzeba dostarczyć zaświadczenie o dochodach? 2012 czy 2011? Bo nam baba w urzędzie powiedziała, że za 2011 i coś nam się to nie widzi :/
 
Dziewczyny, nie martwcie się spuchnięciami, bo to minie prawie od razu po porodzie. Ja do niedawna od wszystkich słyszałam, jak mi to buzia nie spuchła - miłe to nie było, ale na szczęście minęło;-)

Natalia - widać dziewczyny chcą być podobne:tak: A dochody podobno faktycznie za 2011. Ja chyba zrezygnuję z becikowego, bo nie mam czasu na latanie po urzędach. Wszystko utrudniają... :dry:No, chyba że poczekam, bo jest rok na odebranie tych pieniędzy, prawda?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zapo - i tego się boję.... Ale loda nie umiałam sobie odmówić :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Natalia - moja mama też nie miała mleka i z nami i z moim bratem od razu na MM przeszła. Boję się że też tak u mnie będzie, choć będę walczyć :tak:

Ewelinkaa - powodzenia przy głodomorku i kciuki za szybkie wygojenie się krocza :-)

Mogę zająć się waszymi maluszkami!!! Nudzi mi się i chętnie je pokołyszę, ponoszę i przewinę :-D:-D Która chce się pozbyć swojej pociechy na kilka godzin ;-);-)
 
Do góry