reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

była położna :) waga 3890 g, w sobotę było 3620g a na wypisie ze szpitala 3820g czyli wszystko w porządku, młoda obadana, wszystko ok, moje ciśnienie trzyma się kupy na razie więc też jest ok
 
reklama
hej

ja znowu się pojawiam w kratkę :sorry2: ale przedwczoraj dostałam @ -po Lili miałam tak samo szybko:crazy:

i wczoraj byłam u gina, żeby to skontrolować

a poza tym byliśmy z Malutką na kontroli u okulisty i sprawdzić poziom płytek krwi, bo ja mam zaniżony i kazali to kontrolować przez pierwsze pół roku
wszystko jest w porządku, więc spokojnie sobie żyjemy

Mój Maluch jest super :happy:

ale sama ze sobą trochę walczę, bo przez @ głowa mi pęka, a nie chcę nic brać
mleczarnię mam totalnie nieszczelną :eek: wystarczy, że nachylę się nad łóżeczkiem albo przy przewijaniu bąbla i już cieknie
pod prysznicem mam fontanny mleka :confused2: zbankrutuję na wkładkach

a widzę, że karmienie to bardzo drażliwy temat :-(
naprawdę rozumiem te wszystkie rozsterki, ale to prawda, że "szczęśliwa mama, to szczęśliwy maluch"
i nie ma co walić głową w mur, kiedy nie wychodzi
trzeba się cieszyć, że żyjemy w czasach, kiedy MM jest łatwo dostępne i można dobrać do każdego dziecka odpowiednie :tak:

a stres jest najgorszym wrogiem każdego karmienia

mamy już drugie tysiąclecie za sobą, a nadal jest mnóstwo mitów na ten temat i bardzo ograniczona pomoc :crazy:

Kartagina - w szpitalu, w którym leżałam na bank szczepili wszystkie wcześniaki pneumo za free
ale czy jest to powszechne, to nie wiem

ja na razie wcale nie szczepię



Zapo - życzę żeby już było lepiej i wyśpij się

Aśka - ja tez bym stawiała na hormonki, soda powinna pomóc :tak:

oooo i koniec laby, mój głodek się obudził....
 
Dziewczyny ja tylko na chwilke. Wczoraj wrocilismy wieczorem we trojeczke. Liwia zdrowa, ja jeszcze osłabiona i opuchnieta. Z wrazen napisalam zla wage malej, wazy 3676g. W szpitalu przystawialam ja do cyca, ale byla glodna wiec dalismy mm. Teraz karmimy mm i probuje cycem. Cos zaczelo mi sie tam pojawiac ale niewiele, walczymy dalej. Liwia jest aniolkiem, placze malo no chyba, ze glodna i przy przebieraniu. Tato spisuje sie na medal, dzielnie mnie wspieral w czasie porodu, i wszystko tez przy malej robi, zakochal sie po uszy. Napisze wiecej jak dojdziemy troszke do siebie. Dziekuje za wszystkie kciuki!
Przedstawiam Wam Liwie, ur. 03.06.2013

Zobacz załącznik 563979Zobacz załącznik 563980Zobacz załącznik 563981
 
Zrobiłam dziś małej ten okład z sody i cycuszek nie jest już czerwony :-):-) choć jest jeszcze nabrzmiały :sorry: ale założę jeszcze jeden okład na noc i mam nadzieję że się zacznie zmniejszać. Mdła wielkie dzięki!!!!!!!!!!!!!

A tak jeszcze się wyżalę ;-)
Właśnie sram po gaciach bo jutro jadę z Paulą i Gabi do Łodzi - mamy tam być na 9 rano. To mój pierwszy wyjazd z malutką tak daleko i do tego to ja będę prowadzić a Paula będzie siedziała z malutką z tyłu.
 
Ostatnia edycja:
Zapo moja już od kilku dni się świadomie uśmiecha a do tego pięknie głużyć zaczęła...aż serce się raduje :-D A jak nockę miałaś ciężką to podrzuć Matyldę gościom a sama do łóżeczka zmykaj :)

Aśka taki okład z sody to podobno też warto po szczepieniu zrobić, wtedy odczyn poszczepienny jest znacznie mniejszy.

Sembo pięknie lara przybiera :)

Ullana ja tez dzisiaj @ dostałam, no kurcze blade:wściekła/y::crazy: A mam pytanie jak dałaś na imię drugiej córci bo zdrabnia się pięknie :)
 
a słyszałyście coś o tym że wcześniaki (do końca 36tyg)dostają pnęumokoki za darmo? kiedyś to był przywilej a podobno od zeszłego roku pneumokoki dla wcześniaków wpisane są w kalendarz szczepień. nie chce mi się wierzyć w ten kalendarz ale pigułki tak wczoraj mówiły
koledze z pracy urodził sie syn 3 tyg przed terminem i mowil, ze to szczepienie ma za darmo. :tak:

ullana, natalia - szok ze juz macie @

aska - no to powodzenia z podróżą do łodzi :-) mój szkrab cała droge ze szpitala do domu przeryczał :sorry: nie wiem jak zniósłby dłuzsza trase...
 
reklama
Dziewczyny juz dostajecie @ :szok: ło matko... ja nie wiedziałam, że to tak szybko po porodzie moze się pojawić ...

Mój Misiek też już zaczął śiwadomie się uśmiechać i guga aż miło :-D

Miałam jescze coś napisac ale syn domaga się jedzenia ...
 
Do góry