reklama

Maj 2015

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2015' rozpoczęty przez klara11.83, 22 Sierpień 2014.

1. klara11.83

klara11.83 Aktywna w BB

Witam wczoraj zrobiłam pierwszy test ciążowy wyszły dwie kreski. Dziś powtórzyłam też dwie kreski. Niby do spodziewanej miesiączki jeszcze 3 dni ale już jej nie dostane. Z obliczeń strony edziecko wychodzi że termin mam na 2 maja.
    Zapraszam wszystkie przyszłe mamusie z terminem na maj 2015.

2. IzaVarsovie

IzaVarsovie Fanka BB :)

Ja chciałam strasznie urodzić w maju a wylądowałam w kwietniowkach ;)

3. reklama
  4. Agaawa

Agaawa Fanka BB :)

Gratulacje! Piekny czas na poród! Jak ten czas leci, ze sa juz majowki. Zycze spokojnych, zdrowych i szczęśliwych ciąż!

5. Helenka0203

Helenka0203 Początkująca w BB

Hey Dziewczyny,
    Ja zrobiłam test dzisiaj rano-2 kreski:)Jedna słabo widoczna, ale widoczna:)Powtórzę test za tydzień...(pewnie powtórzę wcześniej bo nie wytrzymam:). Z terminu OM wychodzi poród na 6 maja. Mam mnóstwo obaw jak to będzie....szczególnie jak poradzę sobie z dwójką. Mam córkę ma 15 miesięcy. Mam nadzieje, że znajdę tu mamusie o podobnej różnicy wieku miedzy szkrabami:)

6. martaha123

martaha123 Fanka BB :)

Witajcie :) J właśnie też zatestowałam i pokazała mi się druga jasna kresesczka i też będę powtarzała za kilka dni, ale liczę że wszystko pójdzie w dobrym i tak wyczekiwanym kierunku.
    Kalkulator pokazuje termin na 4 maj.
    Miłego dnia :)

7. klara11.83

klara11.83 Aktywna w BB

Witajcie dziewczyny miło że dołączyliście na wątek. Ja mam już syna Krzysia 9-cio letniego.

Helenka moja siostra ma dzieci z różnicą równo 17 miesięcy, na początku było trudno ale teraz dzieci mają 8 i 6,5 lat i dogadują się super.

Dziewczyny a kiedy zamierzacie iść do lekarza. Słyszałam od siostry ze trzeba teraz iść przed 10 tyg. Czy to prawda ?
    Zamierzacie chodzić na NFZ czy prywatnie?

Ostatnia edycja: 25 Sierpień 2014
  8. martaha123

ja zamierzam za 2 dni powtórzyć test i jak ściemnieje moja kreseczka to umówię się do lekarza tak ok 7 tygodnia. Chodzę prywatnie. Dla mnie te pierwsze wizyty są straszne bo mam złe wspomnienia - zawsze było nie najlepiej i szybko się kończyło, ale teraz musi być dobrze! Tak postanowiłam :) Ja mam 2,5 roczną córeczkę. A wy kiedy planujecie wizytę?

9. klara11.83

klara11.83 Aktywna w BB

Ja planuje wizytę też około 7 tyg i chyba też będę chodzić prywatnie.

10. reklama
  11. martaha123

Ja właśnie się zapisałam na 9 września- jakby drugi teścior nie potwierdził to najwyżej odwołam.

12. klara11.83

klara11.83 Aktywna w BB

Ja też chciałabym gdzieś na początku września ale muszę zadzwonić i się umówić na wizytę.

Poleć forum