reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Ja przytylam w 1 ciaxy ok 1-12 kg i tydzien po porodzie zapomnialam o kg. Teraz zaczynam o 2 kg wiecej na starcie. Niecstresuje sie choc duzo jem :)
 
reklama
Dziewczyny nie przesadzajcie z tymi cytrusami. Mnie gin przestrzegał, ponoć później dziecko może mieć uczulenie. U mnie dziś cały dzień mdłości, jak coś zjem, to na chwilę jest lepiej, ale ogólnie jakiś kiepski dzień dzisiaj mam. :-(
 
A no dopiero teraz mi aplikacja odpaliła :confused:

Ja smak mam podobny do Zahari i powiem wam, że myślę że spodziewam się chłopców :p zobaczymy czy się potwierdzi.

Któraś pytała o euthyrox ja biorę 75.

Kropeczka - dobrze, że jest dobrze. Kciuki nadal zaciśnięte.

Lisica - beta piękna.

Matik - super, że jst ok.
To tyle co udało mi się zapamiętać. Uciekam spać i dobrej nocy życzę.
Buziaki :*
 
Chyba wiekszosx z nas ma przeczucie na chlopca
Pozatym to zegnam sie dobranoc :-D i juz jutro usg... kurcze ja w tej ciazy to jakas vhora jestem dopiero co mialam wirusa teraz jakis chyba grzybek sie przyplontal i cos mi siedzi w gardle ale mysle ze chyba znow mam powoekszone wezly... mam nadzieje ze po 12 tyg będę Zdrowa.. w pierwszej ciazy tylko mialam katar pierwszy trymestr a teraz takie cuda. Grrr. Trzymac kciuki bo sie martwie przez tego wirusa czy z kropkiem jest wszystko ok. !!!!
 
Vivid mój mąż jest na każdym Usg ze mną i każde nagrywa :)

Lisica piękna beta i kciuki za serduszko :)

A to moje kwiatki od męża z okazji 9.4 tyg ;)
ImageUploadedByForum BabyBoom1412625085.606383.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1412625085.606383.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1412625085.606383.jpg
    38,4 KB · Wyświetleń: 40
Kochana w usg to nie mikrofale bo by nam dzidzia sie gotowała :)

Mikrofale napewno bo wlasnie sie pdgrzewa dlatego badanie powinno trwac najkrocej jak to możliwe. Znacznie slabsze niz w mikrofalowce ale ppwoduje drganie czasteczek wody a w zwiazu z tym jej podgrzewanie...Przynajmniej tak czytalam..
 
Matik co to za kwiaty, te fioletowe? Piękny bukiet :)

Didi zdrówka, mnie też coś zaczyna rozkładać. Mam nadzieje że to tylko lekkie przeziębienie i że młodego nie zarażę.

Uciekam spać. Dobrej nocy

Edit. Asaf nie masz racji z tym usg, odsyłam chociażby do ciotki wikipedi.
 
Ostatnia edycja:
Asiaf pewności nie mam bo wiedza w internecie tez nie jest zawsze prawidłowa ale odbiły mi sie o uszy inne fale :) ale zgadzam sie że lepiej jak najkrócej

Kokardkaa dzięki to goździki :)
 
reklama
Do góry