reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Lisica kurcze a jakbys poszla raz jeszcze do lekarza/ na sekretariat ? Moze by poprawili?

Moje zdanie o facetachbi ciazy jedt podobne do zahri. Oni tez przezywaja nacswoj sposob a bez tlumaczenia co my czujemy sukcesu nie bedzie.
Padam. Dobrej nocy
 
reklama
Lisica masz 7 dni na dostarczenie zwolnienia do pracy jutro spokojnie zadzwoń ze cie nie będzie podejdz do lekarza by poprawili i juz. Nie stresuj sie tylko.
 
Karen dzięki, tak właśnie myślałam, tylko że o 5 dniach. Poprawić dopiero w piątek bo to prywatny gabinet, ale chyba się wyrobię :-/
I jak tu się nie denerwować :-D
 
Lisica - czasem to człowieka pech normalnie prześladuje :) ja teraz nauczona doświadczeniem sprawdzam wszelkie papiery po dwa razy czy aby na pewno są dobrze wypełnione. Tak wogóle to bardzo się cieszę, że maluszek jest i wszystko jest dobrze ;*

Co do facetów to i ja zgadzam się z Zahari :)

Uciekam spać bo jutro znów do roboty, cieszę się jedynie, że Niki już lepiej się czuje. Ale do końca tygodnia zostawię ją w domku.
Dobrej nocy babole ;)
 
Widzę, że ponownie na tapecie faceci :)
Mam wyniki mojej bety. Nie zastanawiam się nad nią bo i tak nic mi to nie da póki nie będę miała drugiego wyniku.

Karenm jest to 7tydzien 2 dzien. Dzis w nocy było 4,5mm a 8 dni temu 3mm (o ile dobrze rozumiem te zapiski)
 
Dziewczyny, a gin zakładał Wam kartę ciąży na pierwszej wizycie? Jak byłam w zeszłym tygodniu po raz pierwszy to powiedział że założy dopiero na następnej wizycie, za miesiąc. To normalne?
 
Colly podobno serduszko widać już na pewno od 5 mm tak mi mówili w szpitalu. Jak mój kropek miał 3.5mm serduszka jeszcze nie było.
 
reklama
Hej Mamusie :)

Ja też wszystko doczytałam ale nie mam sił na pisanie :)
Muszę iść wciągnąć kanapkę z nutellą bo mam na nią zachciankę :)

Colly 3 mam kciuki za dobre wyniki :)(
Karenm u mnie przy wielkości 2,8 mm biło już serduszko. Pewnie wszystko zależy od jakości sprzętu :)
Maja ja dostałam kartę w 8 tyg dopiero na 2 wizycie.

Miłego wieczorku :*
 
Do góry