reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Nadrobilam.

Kika serdeczne współczucie z powodu śmierci taty.

witam serdecznie Demoniq i Mieloneczka :)

Nie odzywałam się bo miałam dwa dni na popołudniu do pracy i w weekend wyjazdową imprezę firmową także za dużo się działo i nie ogarniałam, tym bardziej że dopadła mnie taka senność i zmęczenie w ostatnim tygodniu:( W pracy to wszytko na kartce zapisuję, bo robię coś a po 5 minutach już nie pamiętam co robiłam, szok...

Jeśli chodzi o poinformowanie mojej córki o rodzeństwie ( ma 5 lat) to poczekamy do 12 tygodnia, ale to głównie ze względu na wcześniejsze poronienie. Ciężko byłoby nam jej potem to wytłumaczyć.

Ci do śluzu to mam go zdecydowanie więcej i jest koloru białego.

A tak z nowości to zaczyna mnie mdlić od kilku dni i głównie w momencie kiedy zaczynam się robić głodna, ogólnie to muszę jeść co max. 3 godziny.

Co do mnie to ja też starszawa jestem, niedługo stuknie mi 31 lat :( mieszkam razem z rodzinką ( córką Madzią, mężem i pieskiem) na Dolnym Śląsku.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja nie mówię na razie Martynce. Za wcześnie. Dla niej to abstrakcja. Pewnie chciałaby dzidziusia już ( ciągle pyta dlaczego nie ma siostrzyczki). 8 mcy czekania to dla takiego malucha straaasznie długo
 
Mój synek też dowie się dopiero za jakiś czas. Najpierw muszę sama zobaczyć serduszko. Poza mężem i moją mamą nie wie nikt.
 
No skleroza ciazowa tez mnie powoli dosiega, dzisiajbsie dwa razy zlapalam na tym ze zaczelqm cos robicbi zapomnialam ze tego niebskonczylam i nienwyslalam do zatwierdzeniani czakalam bezczynnie na odpowiedź ktorej nie mialam prawa dostać :p

Jedzenie co 3 godziny bylo dla mnie obowiazkowe w poerwszej ciazy bo inaczej mialam mega mdlosci , wystarczylo sie pilnować. Teraz gozej muli mnienkiedy chce...

Ja też 30 skonczylam ale jako 30- stka jeszcze urodzę :) Zawsze chcialm miec dwojke przed skończeniem 30 i w sumie sie udało mimo ze nie liczyłam na to.
 
ja niedawno skończyłam 32, czyżbym tu była najstarsza??? :confused:
tez mam sporo śluzu, raczej białego, jest on niestety powodem mojego ciągłego biegania do toalety bo cały czas myślę, że to może okres spóźniony..
 
ja robiłam wczoraj, więc dziś jeszcze za wcześnie, nie wiem czy jutro dam rade podjechać, bo z dzieckiem do lekarza idę po pracy, ale w piątek już na bank polecę..
a Ty Lisica jak?
 
reklama
Auralka- no proszę :) Supcio :) Młoda koza jeszcze z Ciebie :) Po prostu "Dojrzała Mamuśka", a nie taka gówniara jak ja :) (mówię o sobie- dziewczyny w moim wieku proszę się nie obrażać hehehe ) :)
 
Do góry