reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
No i jak dziewczyny przetrwałyście noce ? :-)

Mój od dzisiejszej nocy upodobał sobie spanie na brzuchu! o 5 obudziło mnie dziwne stękanie, więc zaglądnęłam do łóżeczka a tam Mały męczy się na brzuchu. Poprawiłam go i na szczęście zasnął. Ale od tej pory już kilka razy go tak poprawiałam, a teraz to się wręcz wściekał, że go poprawiam. A ja się boję, że się udusi :-( czasem leży centralnie nosem w materacu :-(
 
Moj sie budzil 4 razy co dwie godziny...a supial do 5,6 rano. Dzisiaj go sprojuje dokarmic chyba z kubeczka bo juz nie mam pomysłów co zrobić zeby butelkę chwycił. Idziemy dzis do pediatry to się spytam może bezie miała jakiś złoty środek
 
Moj sie budzil 4 razy co dwie godziny...a supial do 5,6 rano. Dzisiaj go sprojuje dokarmic chyba z kubeczka bo juz nie mam pomysłów co zrobić zeby butelkę chwycił. Idziemy dzis do pediatry to się spytam może bezie miała jakiś złoty środek

Ooo. Kubeczek. Ja tez spróbuję.
A mój dzisiejszy wynik to 10 pobudek.
O 5 padam i wzięłam ja do łóżka.
 
Migotka, tak, sam się tak układa. Wcześniej na brzuchu lądował tylko w ciągu dnia podczas zabawy, najczęściej na macie jak mu się zabawki znudziły. Potrafił też czasem wrócić na plecy. A dzisiaj w nocy po raz pierwszy obrócił się na brzuch w trakcie spania. I widzę, że od rana cały czas do tego dąży... A ja nad nim stoję lub co chwilę zaglądam i gapię się czy ma czym oddychać :-/ niestety z tego powodu co chwilę się wybudza :-( czuję, że to będzie nasz szczęśliwy dzień :-/ już usunęłam wszelkie zbędne rzeczy z łóżeczka.
 
Ooo. Kubeczek. Ja tez spróbuję.
A mój dzisiejszy wynik to 10 pobudek.
O 5 padam i wzięłam ja do łóżka.

Już nawet znazlam kubeczek madeli taki maly tylko muszę go kupić ,nie jest tak pochulony jak doidy ale może damy radę ...spróbować nie zaszkodzi.ale 10 pobudek masakra ...
Corrine mój się jeszcze nie obraca sam chociaż zaczyna próbować leniuszek mały☺ Super,że Twój już sprawnie sobie radzi
 
Mikołaj obudził się o 1.30, pół godziny i spać i potem przed 6 i koniec spania. Nie było źle. Ale jak na złość jak męża nie ma w domu, same problemy. Maja zsikala się do łóżka, wszystko przemoczone. Spała ze mna bo nie chciało mi się szukać suchego prześcieradła w nocy. Pierwszy raz jej się to zdarzyło.
 
Maja współczuję i powodzenia na pewno nie długo wszystko się unormuje :)

A my mamy mały szpital w domu synek chory ledwo co szkole zaczął i młoda tez się zaraziła :/

U nas noce raczej spoko o 18 zjadła mleko kolo 19 poszła spać potem obudziła się o 2.30 zjadla , 7.30 zjadla i zasnęła jeszcze do 8.30 wiec się o dziwo wyspałam dziś :D

Corrine moja tez się nie przewraca wygnie się w banana i tyle w sumie leni mały ;)
 
reklama
A ja dziś w nocy eksmitowałam małego do salonu. Wyspałam się jak nigdy. Nie wiem ile razy w nocy się wybudzał bo nie słyszałam. Dopiero o 6 usłyszałam jego nawoływanie ( nie płacz) więc wzięłam go do nas do łóżka i spaliśmy do 8 ;) Jak młody śpi z nami w sypialni i łóżeczko mam przy uchu to każdy jego ruch mnie wybudza. Zobaczymy jak będzie dziś w nocy.
 
Do góry