reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

No właśnie nic mnie nie boli ani nic a zmartwiło mnie to Jak uda mi się w cisnąć jutro do mojego lekarza to pójdę i tak mam wizytę na 23 więc troszkę to przyspieszę bo raczej nie wytrzymam do wtorku
 
reklama
Hej Dziewczyny, dzis ja popoludniu ide na pierwsza wizyte do gina. Mam nadzieje ze juz cos tam zobaczy:-) az wstyd sie przyznac ale nie bylam u ginekologa od poprzedniej ciazy, czyli 6 lat!!
Zyczymy Wam milutkiego dnia:-)
 
Kropeczka , również mam żółty sluz od samego początku ciązy, powiem szczerze ,że również mnie on niepokoi, ale ja mieszkam w UK i żeby dostać się do specjalisty jest ciężko, ale planuję iść do GP z tym, daj znać co Ci ginek... powiedział.
 
Witam się środowo :)
Chłop dziś Nikolę zawiózł do przedszkola, obiecał też ją odebrać i pojechał już do pracy. Tak więc do 16 będę odpoczywać ;) jedyne co to obiadek zrobię i jakieś ciacho. Dziś planuję mielone, ziemniaczki i kalafior. A na deser zrobię sernik na zimno . O! :)

Auralka - nie mam innego wyjścia muszę sobie radzić.

Aniusia - kciuki za wizytę &&&
Kropeczka - być może to jakaś infekcja? :(
Niesmiala - ja też mam dużooo śluzu. W pierwszej ciąży też tak było więc to normalne.
Didi - współczuję nocnych pobudek :(
Asiula - ale bym zjadła gołąbków :p:p:o:eek:

Idę jakieś śniadanko zrobić :)
Miłego dnia!
 
Hej:)

piszecie tyle ze na pewno nie zdaze tego ogarnac:)
Nie wiedzialam ze lista powstala :) bo nie zauwazylam jej:)

Jak to jest z badaniami? jesli ide prywatnie do gina to nie moze mi wystawic sierowania na nfz? nawet jesli pracuje jeszcze w szpitalu? prywatna wizyta = prywatne badania?
 
reklama
juz wyczytalam... jesli moj gin przyjmuje i prywatnie i panstwowo to nie ma problemu:) a moj gin przyjmuje prywatnie w domu (bo tam ma tylko gabinet nic wiecej) a tak pracuje w szpitalu panstwowym i tam glownie prowadzi swoj gabinet... dlatego moge pojsc do niego prywatnie i panstwowo... w pon jeszcze pojde prywatnie a potem bede chyba na nfz:)

wiec nie musze zapisywac sie do dwoch ginow bo mam gina dwa w jednym:)
 
Do góry