reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Wiem, że to egoistyczne ale jakoś mi raźniej w moich dolegliwościach jak czytam o waszych:-)
dziewczyny jak uważacie kiedy jest najlepszy moment aby powiedzieć maluchowi,że będzie miał rodzeństwo?
Moja Pola jeszcze nie wie. Z jednej strony jak najpóźniej się da żeby jej się nie dłużyło bo te kilka miesięcy to dla 4 latki cała wieczność.
Z drugiej strony jakby już wiedziała miała by np. uzasadnienie dlaczego mama nie weźmie jej czasem na ręce i np. że podczas naszych zabaw, wygłupów nie może siadać mi na brzuch itd.
No i też jeszcze chwila, a wszyscy zaczną pytać Pola będziesz miała siostrzyczkę albo braciszka tak?
co sądzicie?
Pozdrawiam:-)

Wiesz co moja ma 2 latka i już jej wspominałam, że mam chyba ma siostrzyczkę albo braciszka w brzuchu i musi uważać. Moja jest torpeda a mnie jest kawał baby wię często się bawiłysmy na zasadzie skakania po mnie itd. Ale wiem że młoda jeszcze zapomina o tym, nie dopytuje ani nic, ale gdzies w głowie już ma to że mama już jej wyjaśniała dlaczego nie mogę jej nosić długo dlaczego nie może po mnie skakać itd. Czterolatka zapamięta więc poczekała bym z ta informacja pewnie...
 
reklama
Auralka wow No to fajnie ja moich bliźniaków 12 lat temu też stąd przywiozłam ha ha ;)

Co do śluzu to tez mam go sporo i raczej jest biały ale ja biorę progesteron do środka wiec to tez przez to
Tez macie takie problemy z pamięcią i jakiś człowiek taki roztargniony
:)
Miłego dnia
 
Dzięki dziewczyny :-)
Ale tu szybko wszystko się dzieje :) Pracuję przy komputerze, jak mam chwilę w pracy wolniejszą odświeżam stronkę i już mam trochę do nadrobienia :)
 
Cześć dziewczyny,
jestem nowicjuszem na forum:) To moja pierwsza ciąża:) Wczoraj robiłam pierwsze usg. Serduszko bije. Według usg jest to 7 tydzień, według OM 9...dwa tygodnie rozbieżności. Słyszałam, że przyczyną może być niedokładny pomiar itd. No w każdym razie czuję się majówką:) Mdłości już męczą...
 
Witam dziewczyny majowych dzieciaków


Ja swojej córeczce powiedziałam od razu,że mam w brzuszku dziecko, ona ma 7 lat, na początku pytała o dzidziusia jak wygląda itd.... od tyg nie ma już tematu :) A jak to było z wami ? od razu pochwaliliście się ciążą do rodziny, znajomych ? Czy wolicie poczekać na drugi trymestr ciąży. Wiadomo,że najwięcej poronień do 3 msc jest.
 
Kropeczka trzymam kciuki za wizytę i uspokajające info :-)
Katka, Didi, Niesmiala jakież wy młode dziewczynki jesteście :-) ja przy Was to staruszka o lasce ;-)

chyba powinnam się wreszcie jakoś ogarnąć ;-)ale mi się nie chce :-D generalnie to nic mi się nie chce :-D czyli dzień jak co dzień ;-)


Oj tam, oj tam :) A Ty ile wiosenek liczysz? :D
 
reklama
Cześć nowe i "stare" mamusie! ;)
Ja dziś zaliczyłam rano mdłości, na szczęście obeszło się bez pawików, ale gdzieś do 11 mnie męczyło w pracy.

Co do śluzu, ja też mam żółtawy, wodnisty, ale jestem na luteinie dowcipnej i może to jakaś infekcja... Póki co wlączyłam Lactovaginal.

Też już nie jestem pierwszej młodości. Mam wielką nadzieję że dzidziuś urodzi się w moje 29 urodziny :-D
 
Do góry