reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Etsa tez slyszalam historie o tym ile to matki suszarek nie zuzyly żeby dzieci uspokoić moja jak jest mega nagrzana to się sama wyłącza :p wiec mam nadzieje ze nam jeszcze poslozy trochę; ) bo się bardzo przydaje
 
To mój syn jakiś inny jest. Szum suszarki się przy dawał tylko jak był malutki. Teraz juz go nie używamy.
 
Na mojego w ogóle nic nie działa :( za to teraz częściej je i budzi się w nocy. Jak tak dalej pójdzie to na następnej kontroli wagi znowu będzie za mało :-(
 
Mój synek dzisiaj był mega marudny. Caly czas chcialby sie nosić na rękach. Nigdy nie używałam suszarki ani odkurzacza. Znowu byl dzisiaj upał i nawet na dwor nie dało sie wyjsc. Wyszliśmy dopiero ok 19-stej.
 
Ah ten pierwszy cudowny rok macierzyństwa ;) ImageUploadedByForum BabyBoom1440710529.525569.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1440710529.525569.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1440710529.525569.jpg
    53,7 KB · Wyświetleń: 69
Ostatnia edycja:
Oj tak macierzyństwo jest piękne. Nie mogę się nacieszyć tymi małymi rączkami, nóżkami...a one tak szybko rosną.

U mnie podczas karmienia musi być cisza, bo młodego wszystko interesuje i zaraz by się odwracał w stronę dźwięku.
 
nam chrzciny ciągle nie pasują. ja wiem że mój synek jest młodszy od niektórych o miesiąc i pewne rzeczy już są za wami ale od tygodnia świadomie bawi się gryzakiem. Strasznie się ciesze.
i śpimy ostatnio o 9-10 . dziś wstaliśmy o 10 i pije kawę bo nie wiem za co sie wziąć najpierw. Jał oczywiście o 3 potem po 6 koło 8 się napił i tak o 10 szok.
 
reklama
Amazonka, moja tez jest z samej końcówki maja i tez jestem bardzo dumna jak widzę u niej kolejne etapy rozwoju. Chwyta grzechotke jak jej podam, ma macie boksuje się z zabawkami i ćwiczymy przewroty na brzuszek i plecy. To jakie niesamowite jak ostatni miesiąc szybko zlecial. Zupełnie inaczej niż na początku.

Spanie to jednak wciąż problem. Od kilku dni kolo 4-5 juz daje za wygraną i zabieram ja do łóżka. Daje wolny dostęp do piersi i tak się kokosimy do 8-9.
 
Do góry