reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Mijaka Gratulacje ☺super☺☺☺☺
Żłobek inny niestety a panie też miałam okazje zobaczyć jak i grupę w ktorej Tymcio by był i masakra. Jedna Pani nawet spoko sie wydawala natomiast druga...zero uśmiechu w ogóle jakas masakra...może mam za wysokie wymagania ale porownuje do zlobka mojego siostrzenca też panstwowy i przyjazny. ..do 10 czerwa jest jeszcze rekrutacja w zlobku kolo mnie jest na 14 miejscu a przyjmuja 12 chyba dzieci takze jeśli dwie osoby opadną to sie dostanie...Pani dyrektor twierdzi ze jakieś szanse jeszcze są. ...ale licze na koleżankę bo może ona zostanie nianią na pelny etat....masakra
 
reklama
U nas na grupie syna jest taka jedna Pani której nigdy nie widziałam uśmiechu a dzieci ja najbardziej lubią :p Wiec to jeszcze o niczym nie świadczy. Ale jak masz negatywne odczucia to nie fajnie. Ja lubię i dyrektorke i cały żłobek.
 
No i jak tam u was dziewczyny ? Moj synek zaczął dziś wreszcie chodzić. Wczesniej tylko ponpare kroczkow miedzy nami a dziś nagle zaczął pokonywać spore odległości :) Ma juz 13 miesięcy wiec czas najwyższy :p
 
*w temacie chodzenia jeszcze zastuj ;-)
*a jak u Was z KP / ściąganiem? Ja jeszcze trwam solidnie w sciaganiu,starcza bez mm,ale naturalnie z dnia na dzień coraz mniej mleka :(
 
Ja jestem na mm od 6 miesiąca. Podziwiam za wytrwałość...

Ja też od 6 miesiąca. Córka nie chciała jeść mojego. Nie spotkałam się wcześniej z czymś takim by dziecko samo odrzucalo pierś.

A ja jutro robię imprezę urodzinową. Hania urodziła się 31 maja, chyba jako ostatnie majowe maleństwo. Teraz siedzę do późna i robię tort.
 
Aleks łaził jak szalony ale przy meblach i stałych przedmiotach. Dopiero od kilku dni zaczął się śmielej puszczać i od 2 dni chodzić za ręce. Wcześniej od razu kucał.

Ja nadal karmię piersią - rano, ok 16, 19 i w nocy ze 2 razy..
 
Kuba zasuwa już ponad miesiąc, teraz już naprawdę ładnie sobie radzi i w domu, i na dworzu.
A karmimy się jeszcze rano i wieczorem, czasami w nocy. Mleka też mam naprawdę mało, zwłaszcza odkąd w ciąży jestem. Kuba już ewidentnie tej piersi mniej potrzebuje, za to muszę pilnować posiłków, bo jak nie będzie na czas, to jest awantura. W końcu to prawdziwy facet, głodny to zły :p
 
reklama
em-es-zet dzięki! :) to podbudowujące, zwłaszcza, że jestem po spotkaniu wczoraj z teściową, która stwierdziła, że przecież chyba już czas najwyższy skończyć karmienie! myślałam, że mnie szlag trafi! wysłałam jej artykuł o wartościach mleka kobiecego po roku karmienia :D
 
Do góry