reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maja 10.10.2012 waga 1600g 30 tydzień ciąży

reklama
U Majki w sumie bez zmian, zjada 20 ml mleka ale sondą :(
Zapomniała jak się je ze smoczka.. pielęgniarka próbowała ją nakarmić na 12 z butelki ale Maja (podobno) nie chciała.
Więc postanowiłam, że gdy będzie karmienie na 15 to ja spróbuje i fakt faktem, że zajęło jej to 30 minut ale zjadła całe 20 ml z butelki.
Jestem z niej dumna.
 
Próbuj, próbuj, bo niestety zawsze trafi się jakaś, co jej sondą walnie.
Dziewczyno, Wojtek potrafił 20, czy 30, potem 60 nawet godzinę albo dłużej jeść, praktycznie kończył jeść a za godzinę trzeba było kolejne jedzonko szykować i dawać.
Majce i tak idzie bardzo dobrze!:) 20ml w pół godziny to nie jest źle, naprawdę:)
 
Próbuj kochana, nie ma to jak upór i cierpliwość mamy. A jak Ty się uprzesz, to malutka szybko załapie. Pielęgniarka pielęgniarce nierówna, zawsze któraś pojdzie na łatwiznę.
 
Hej. Przepraszam, że się nie odzywałam. Maja wyszła do domu 25 stycznia i jest cudownie. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie. Z uśmiechem na twarzy wstaje w nocy, żeby ja przewinąć i nakarmić.
Teraz jesteśmy na etapie zapisywania się do specjalistów, i niestety terminy są makabryczne...

Buziaki dla Waszych dzieciaczków ;*
 
reklama
Dziś byłyśmy w szpitalu na pierwszej dawce Synagisu. Maja trochę mało przybiera na wadzę, bo na wypisie jest waga 3900g a dziś 3950g. Mam jej dawać więcej mleka a jak nie będzie chciała to wykupić taki środek kaloryczny i dodawać do mleka ;)
No i troszkę Majce zaczęły ropieć oczka. Przemywam solą fizjologiczną, okulistę mamy 12 lutego.

Pozdrawiam
 
Do góry