reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maja 10.10.2012 waga 1600g 30 tydzień ciąży

reklama
Witam wszystkie mamusie i tatusiów :)

U Nas wszystko dobrze :) Maja zaczęła sięgać po zabawki, i nawet trzyma sama butle z mlekiem :D Tylko jak już zostaje w niej mało to nie potrafi podnieść jej wyżej ale spokojnie wszystko z czasem :)

21 Maja dopiero mamy neurologa, miałyśmy umówioną wizytę na 17 kwietnia, pojechałam z Maja i co usłyszałam w rejestracji 'Pani Doktor zwolniła się 2 tygodnie temu' zapytałam czemu do mnie nie zadzwonili, a w ten dzień tak strasznie padał deszcz.. to Pani odpowiedziała mi na to 'Dzwoniliśmy tylko do tych ludzi którzy mieli wizyty w dniu zwolnienia Pani doktor' myślałam że mnie szlag trafi..

Maja zjada już kaszkę obiadki i deser w postaci jabłka albo banana. A jej ulubionym obiadkiem jest szpinak z ziemniakami :)


Buziaki dla wszystkich dzieciaków :)
 
Maja wie co dobre :-) Ja też uwielbiam szpinak!!!
Szkoda słów na naszą służbę zdrowia, wystarczyło troszke checi i spojrzenia w karte. A Wy musiałyście jechać na próżno i to jeszcze w taki deszcz:wściekła/y::szok::no:

Maja pięknie wygląda, wiedzę, ze minki coraz ciekawsze :-D smieszek mały
buziaki dla Was!!!
 
Hej :)

Przepraszam, że się długo nie odzywałyśmy, ale jak jest taka piękna pogoda to całe dnie spędzamy poza domem.
U Nas w zasadzie bez większych zmian, rehabililtujemy się raz w tygodniu, chodzimy jeszcze na niektóre wizyty do specjalistów.
Maja waży już 6400g :) Nosi ubranka na 68 cm.
Zaczęła się przekręcać na brzuszek, ale robi to jeszcze sporadycznie, chciała by już siedzieć ale nie wie jak się za to zabrać :D

Buziaki dla Was i Waszych dzieciaczków :)
 
Witam.
U Nas w zasadzie bez zmian :) Maja rośnie, chodzimy na rehabilitacje dalej. Przetacza się z plecków na brzuszek i odwrotnie tez ale z brzuszka na plecki jeszcze sporadycznie. Jak leży na brzuszku to podnosi pupe do raczkowania ale nie umie tego zgrać z rękami :)
Ciągle się uśmiecha i każdy poranek daje mi wiele sił na cały dzień :)

Pozdrawiamy wszystkie wirtualne ciocie :)
Zobacz załącznik 571663Zobacz załącznik 571664Zobacz załącznik 571665Zobacz załącznik 571666Zobacz załącznik 571667Zobacz załącznik 571668Zobacz załącznik 571669Zobacz załącznik 571670Zobacz załącznik 571671
 
Właśnie ostatnio na rehabilitacji oprócz naszej Pani przyszła taka inna Pani , bo Nasz rehabilitantka idzie na urlop i chciała nam załatwić zastępstwo :)
A więc Pani która przyszła powiedziała, że nie mamy co się martwić, że będzie chodzić, biegać itd.
Powiedziała, że intelektualnie super się rozwija, wszystko ją interesuje itp.
Więc jestem zadowolona, ale wiadomo obawa jednak pozostaje.
 
reklama
Do góry