reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maja, Sara czy Pola? Jakie imie?

Rozwiązania
0
Mam problem z wyborem imienia i chetnie poznam Wasze opinie o imionach Sara, Pola i Maja

reklama

Anya866

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Mam problem z wyborem imienia i chetnie poznam Wasze opinie o imionach Sara, Pola i Maja
Wszystkie ładne ☺
Sara kojarzy mi się z taką delikatną, nieśmiałą dziewczynką a Pola z odważna, silną ☺
Moje ulubione imiona dla dziewczynek to Pola i Helenka.

Madlein

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Nie lubię imienia Sara. Jakoś mi nie leży. Maja i Pola śliczne. Postawiłabym na któreś z nich

marudka

Rozwiązania
0
Sara jak mała księżniczka z ukochanej książki w dzieciństwie, wiec mi się najbardziej z tych podoba :) Maja i Pola bardziej popularne

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Żadne z tych trzech mi się nie podoba - Maja okrutnie popularna, co druga dziewczynka to Maja, Sara niestety kojarzy mi się z imieniem dla psa, a każda Pola, jaką znam, jest, delikatnie mówiąc, niezbyt koleżeńska (stąd z resztą awersja do tego imienia :) )
Ale wybierając z tych trzech to chyba Sara.

aga6

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
5
Mąż miał psa Sarę jak go poznałam więc mam takie skojarzenie, Maja niby ładnie ale wersja Majka już mi się nie podoba a dorosłą osobę nazywać Maja to dziwne, jakby dalej do dziecka, Pola.. trochę analogicznie do Mai ale z tych trzech najbardziej mi się podoba.

witch84

Rozwiązania
65
Gdybym miała wybierać z tych 3 - to byłaby to Pola.
Maja zbyt oklepana, a Sara niezbyt dobrze mi się kojarzy.

reklama

eMeczka89

Rozwiązania
0
Sara kojarzy mi się tylko z filmem z Lindą.
Pola ładne, tak mi się kojarzy z dzielną kobietą, a Maja też fajne 💪

MamusiaKsawusia

Rozwiązania
0
Chyba nie ma co pytac, jak widać każdy odpowiada zupełnie inaczej 😂 każdy ma inne skojarzenia, inne doświadczenia z imionami. Jak ja bym chciała mieć taki dylemat 😍 a coś czuję, że u mnie się drugi synuś szykuje 😉 może przemyślcie, ktore z tych imion ładnie brzmi z nazwiskiem, albo poczytajcie o pochodzeniu tych imion 😘

reklama