reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Maja, Sara czy Pola? Jakie imie?

reklama
Rozwiązanie
U mnie będzie Pola , więc komkomentarz zbedny :D Maja jest ok, ale strasznie dużo już tych Majek. Sara kompletnie mi się nie podoba :/ ale to musi w serduszku brzmieć i pod serduszkiem :)

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Dołączył(a)
5 Maj 2010
Postów
19 311
Miasto
Częstochowa
Żadne z tych trzech mi się nie podoba - Maja okrutnie popularna, co druga dziewczynka to Maja, Sara niestety kojarzy mi się z imieniem dla psa, a każda Pola, jaką znam, jest, delikatnie mówiąc, niezbyt koleżeńska (stąd z resztą awersja do tego imienia :) )
Ale wybierając z tych trzech to chyba Sara.
 

aga6

Moderator
Członek załogi
Dołączył(a)
16 Listopad 2016
Postów
21 029
Mąż miał psa Sarę jak go poznałam więc mam takie skojarzenie, Maja niby ładnie ale wersja Majka już mi się nie podoba a dorosłą osobę nazywać Maja to dziwne, jakby dalej do dziecka, Pola.. trochę analogicznie do Mai ale z tych trzech najbardziej mi się podoba.
 
reklama
reklama
Do góry